Soru Tv’ye Ekran Yansıtma.

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,170
Merhaba Arkadaşlar,

Smart Tv televizyon var şimdi bizde ben telefondan TV’ye ekran yansıtmak istiyorum. Ama telefon İPhone olduğu için galiba İPhone TV şart olarak belirlenmiş başka bir yolum yok mu.?

solaris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
101
Merhaba,
Eğer pc den de yansıtsam olur, yüklü videolar, fotğrafları pc ye de yükledim, bir klasörde mevcut derseniz;

Bunun için birkaç şart gerekiyor öyle özel ekstrem şartlar değil;

-TV nin DLNA kablosuz bağlantı özelliği olmalı. Yeni model Smart TV lerin çoğunda vardır.
-Kablosuz bir modem.
-Aktarma yapacak pc ye yüklenecek yardımcı bir prpgram.

Universal Media Server:
Universal Media Server ücretsiz bir DLNA, UPnP ve HTTP/S Medya Sunucusudur. Windows, Linux ve ... sürümleriyle tüm önemli işletim sistemlerini destekliyoruz.

Serviio

Serviio ücretsiz bir medya sunucusudur. Medya dosyalarınızı (müzik, video veya resimler) bağlı ev ağınızdaki oluşturucu cihazlara (örneğin bir TV seti, Bluray oynatıcı, oyun konsolu veya cep telefonu) aktarmanıza olanak tanır.

Universal Media Server de paylaşılan klasörler sekmesi var. Buradan tv ye aktarmak istediğiniz klasörü seçiyorsunuz. Klasörün içine medyaları attıktan sonra.

Serviio da ise kütüphanae sekmesi var yine buradan medyaları attığınız klasörü seçiyorsunuz.

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri