Type c kablo önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

scorpion

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar Type c kablosu alacağım örgülü 1 metre tavsiyeniz var mı marka veya model olarak 3-4 alacağım para çöpe gitmesin dandik bir kablo almak istemiyorum

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Çift taraflı Type-C kablosu mu alacaksınız yoksa Type-C to Type-A mı ürün alacaksınız. Birde hızlı şarj için kullanacaksanız ona göre ayrı öneri yapmam gerekiyor bunları belirtirseniz iyi olur. Son olarak bütçe var mı onu da belirtin.

KS

scorpion

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Çift taraflı Type-C kablosu mu alacaksınız yoksa Type-C to Type-A mı ürün alacaksınız. Birde hızlı şarj için kullanacaksanız ona göre ayrı öneri yapmam gerekiyor bunları belirtirseniz iyi olur. Son olarak bütçe var mı onu da belirtin.

Uğur hocam bende spigen f401 var 2 ay  önce aldım ben bununla powerbank ve akıllı saatimi şarj edecem birde gamepad arada yani Type-C to Type-A alacağım bütçe konusunda size bırakım hani bir pahalı bir ucuz öneri yapabilirz örgülü alacağım zaten bu arada amazondan öneri yaparmısnız rica etsem tekrardan teşekkürler hayırlı bayramlar

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Ancak bu ürünlerdeki Type A portu en fazla USB 3.0 olur yani hızlı şarj için gereken gücü tam alamazsınız. Normalde   bu ürünü önerecektim ki 100W destekli bir ürün buda hızlı şarj için muazzam bir değer. Ancak USB Type-A hızı 5 ile 25W arasına düşürüyor USB versiyonuna göre. Bu ürünü alıp USB Type-C to Type-A dönüştürücü alabilirsiniz isterseniz.

USB Type-C to Type-A kablo olarak bunları önerebilirim. Ancak hızlı şarj yazdıklarına bakmayım bu ürünlerdeki Type-A standartları hızlı şarj desteğine sahip değil. USB 3.2 Type-A kablosu ancak gerçek hızlı şarjı destekler.

KS

scorpion

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Ancak bu ürünlerdeki Type A portu en fazla USB 3.0 olur yani hızlı şarj için gereken gücü tam alamazsınız. Normalde   bu ürünü önerecektim ki 100W destekli bir ürün buda hızlı şarj için muazzam bir değer. Ancak USB Type-A hızı 5 ile 25W arasına düşürüyor USB versiyonuna göre. Bu ürünü alıp USB Type-C to Type-A dönüştürücü alabilirsiniz isterseniz.

USB Type-C to Type-A kablo olarak bunları önerebilirim. Ancak hızlı şarj yazdıklarına bakmayım bu ürünlerdeki Type-A standartları hızlı şarj desteğine sahip değil. USB 3.2 Type-A kablosu ancak gerçek hızlı şarjı destekler.

Teşekkürler hocam birde bir şey sormak istiyorum UGREEN,BASEUS,SPİGEN,ANKER,BELKİN bu markaları en iyiden  kötüye(hepsinin kaliteli olduğunu biliyorum sadece sıralama merak ediyorum) doğru sıralama yaparsak nasıl olur sıralama iyiden kötüye genel tüm ürünler kalitesi olarak

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Marka olarak pek sıralanacak markalar değiller. Anker, Spigen, BaseUS ve Ugreen markaları zaten üst düzey kaliteli ekipman/çevre birimi üreticileri. Belkin ise Foxconn çatısı altındaki bir marka ki Foxconn dünyanın en büyük yarı iletken üreticisi.

KS

scorpion

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Marka olarak pek sıralanacak markalar değiller. Anker, Spigen, BaseUS ve Ugreen markaları zaten üst düzey kaliteli ekipman/çevre birimi üreticileri. Belkin ise Foxconn çatısı altındaki bir marka ki Foxconn dünyanın en büyük yarı iletken üreticisi.

Teşekkürler birde sanırım iphone kablolarını belkin üretiyor bir yerde görmüştüm doğrumudur bu arad baseus kabloları aldım sağolun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri