Çözüldü Type-c Kulaklığı hakkında sorum olacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ermexx

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
23
arkadaşlar ben logitech g333 kulakiçi kulaklık aldım. Sorum şu anakartta type-c girişi var. ses ve mikrofonu yansıtır mı ? yoksa dönüştürücü mü almam gerek ?

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Bilgim yok ama kutu içeriğinde varmış mantık olarak desteklemesi lazım. Kullanan biri çıkırsa daha sağlıklı bilgi verebilir.

KS

Ermexx

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
23
Nereden aldınız orada özellikler kısmında Type c de yazıyorsa kutu içeriği fotoğraflarda varsa pc nin type c kısmına taktığınıda hem ses hem mikrofonu kullanabileceksiniz . Type C üzerinden ses alınıp veriliyor .

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
518
hmm aparat geliyorda anakartının desteği var mı o önemli sanırım kimisi sadece şarj için olabiliyor kimisi ile ses aktarımı da olabiliyor anakartın 2020 çıkışlı sanırım olabilir olmazsa bile 3.5 girişi ile kullanman gerekiyor.

KS

Ermexx

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
23
hmm aparat geliyorda anakartının desteği var mı o önemli sanırım kimisi sadece şarj için olabiliyor kimisi ile ses aktarımı da olabiliyor anakartın 2020 çıkışlı sanırım olabilir olmazsa bile 3.5 girişi ile kullanman gerekiyor.
2020 degil daha eski 2018 sanirim

KS

Ermexx

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
23
type-c çıkışı ses vermedi :D catal uçlu ayırıcı aldım. Konuyu kapatabilirsiniz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri