Ücretsiz Dizi / Film / Belgesel izleme siteleri!

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
833
1200px-Puhutv_logo.svg.png

jVi57y.jpg

PuhuTV, ücretsiz bir şekilde yüzlerce yerli ve yabancı içeriği izleyebilmenizi sağlıyor. Yerli ve Yabancı olmak üzere yüzlerce dizi ve filme sahip. PuhuTV aynı zamanda daha önce televizyonlarda severek seyrettiğimiz dizileri de bünyesinde barındırıyor.
Nereden izlenir: İster adresini ziyaret ederek, isterde altta sunmuş olduğum cihazların uygulama marketlerinden indirerek izleyebilirsiniz.
Üyelik gereksinimi: İsteğe bağlı

-​

AFC0nm.png

olGi52.jpg

Gain, farklı seslere, başka renklere, zamanın kıymetine önem veren, yenilikçi, eğlenceli kısa ve uzun içeriklerden oluşan yeni nesil bir içerik platformudur. Yerli-yabancı dizi ve filmler, belgeseller, haber, müzik, spor, eğlence programlarının yanı sıra canlı yayınlar da kaliteli vakit geçirmeniz için içerik listesindeki yerini alır.
Nereden izlenir: İster adresini ziyaret ederek, isterde altta sunmuş olduğum cihazların uygulama marketlerinden indirerek izleyebilirsiniz.
Üyelik gereksinimi: Zorunlu üyelik

-​

1200px-FOX_wordmark-red_2.svg.png

6COLZS.jpg

FOX TV, çok fazla olmasa da hem kendi içeriklerini hem de bazı yerli dizi ve film içeriklerini bünyesinde barındırmakta. İçerikleri size uygun gelirse keyifli anlar yaşayacağınızı düşünüyorum.
Üyelik gereksinimi: Yok

Biraz karışık gelebilir, izleme sayfaları: , , ,

-​

TLC-Logo_2016.png

moKJTN.png

TLC, Warner Bros'un ülkemizdeki ilk şifresiz yayın kanalıdır. İçerisinde Emlak Avcıları, Ya sev ya sat, Ağır yaşamlar, Rüya gibi evler, Kalabalık aile gibi bir sürü program ve televizyonda yayınlanmamış web sitesine özel programlar barındırmaktadır. Şahsen televizyon izlerken yerli kanallarımızın saçma sapan içeriklerdense bu kanalı izlemeyi tercih ediyorum. Ayrıca sitesinden bazı Discovery + içeriklerini de izleyebilirsiniz.
Nereden izlenir: , televizyon, özel uydular (Digiturk, D-Smart, Kablo TV, Tivibu, TV+) veya Blu TV'den izleyebilirsiniz. [ ]

-​

dmaxcomtr_logo.png

xkqL76.png

DMAX, Warner Bros'un ülkemizdeki TLC'den sonraki ikinci şifresiz yayın kanalıdır. İçerisinde Ed Stafford ile kurtuluş öyküleri, Antika avcıları, İkinci el kralları, Bilinmeyene yolculuk, Yabanda 100 Gün, Gümrük Kontrol gibi bir sürü belgesel, program + televizyonda yayınlanmamış web sitesine özel içeriklerde bulunmaktadır. Şahsen televizyon izlerken yerli kanallarımızın saçma sapan içeriklerdense TLC dışında bu kanalı da izlemeyi seviyorum.
Nereden izlenir: , televizyon, özel uydular (Digiturk, D-Smart, Kablo TV, Tivibu, TV+) veya Blu TV'den izleyebilirsiniz. [ ]

TEŞEKKÜRLER

KS

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
833
ben puhu yu paralı sanıyordum sağolun bilgiler için
Rica ederim. Güzel içeriklere sahip ve kendi yapımı olan içerikleri de var bi göz atmanızı öneririm ^-^ )

Paralı değil ama bol reklamlı :D
aa onu unutmuşum reklamlar çok sıkıysa keyif vermez
PC ve Android için AdGuard kullanarak reklamlardan arına bilirsiniz :)

mutlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
537
Rica ederim. Güzel içeriklere sahip ve kendi yapımı olan içerikleri de var bi göz atmanızı öneririm ^-^ )

PC ve Android için AdGuard kullanarak reklamlardan arına bilirsiniz :)
Onu zaten kullanıyorum da platformdan bahsettim yoksa netflix ve diğerleri de bedavaya geliyor alternatif yollarla :D

KS

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
833
Onu zaten kullanıyorum da platformdan bahsettim yoksa netflix ve diğerleri de bedavaya geliyor alternatif yollarla :D
Alternatif yollar yayın kurallarımıza uymuyor ne yazık ki :D Bununla idare edelim hem de biraz yeni şeyler keşfedelim diye paylaştım bunları :) Yoksa genel halk olarak çok severiz izlemeyi

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri