Ücretsiz Edit Programı

KnithsSs

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
58
Beni bir süre götürecek Amv, Fragmovie, Dizi Edit gibi şeyler yapacabileceğim ücretsiz edit programlari biliyorsanız lütfen söylermisiniz. Şimdiden teşekkürler.

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Vn . Belki bilirsiniz ama faydam olsun.

Arthemis.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
"Movavi Video Suite, Hitfilm express, Davinci Resolve 18, Kdenlive" benim bildiğim bunlar var paralı veya bedava sürümleri var diye hatırlıyorum ve davinci olan hollywood filmlerinin bazılarında kullanıldığını iddia ediyorlar bilgisayarınız bazılarında zorlanabilir baştan belirtmek isterim ağır olanları var.

Son düzenleme:
KS

KnithsSs

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
58
"Movavi Video Suite, Hitfilm express, Davinci Resolve 18, Kdenlive" benim bildiğim bunlar var paralı veya bedava sürümleri var diye hatırlıyorum ve davinci olan hollywood filmlerinin bazılarında kullanıldığını iddia ediyorlar bilgisayarınız bazılarında zorlanabilir baştan belirtmek isterim ağır olanları var.
Davinci indirdim hocam gayet güzel programmis ve kolay

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169
Bu arada, eğer öğrenciyseniz tüm Adobe uygulamalarını aylık 125 TL'ye alabiliyorsunuz. (ilk yıl 125 TL)
Eğer ilerlemeyi düşünüyorsanız bir arkadaşınız ile ortaklaşa alabilirsiniz. Günlük 2 TL civarında bir şeye denk geliyor. Yarım ekmek parası.:LOL:
1661776261851.png
1661776251617.png

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169
Her ay para veriyormuyuz ?
Evet, aylık 125 TL oluyor. 2 kişi kullanabiliyor. (Kişi başı aylık 62,5 TL) - Tüm Adobe uygulamaları dahil.
1 yıl dolduktan sonra aynı abonelik ile üyeliğinize devam ederseniz aylık 187 TL oluyor.
Eğer isterseniz, 2. yıla girerken iptal edip, diğer arkadaşınızın öğrenciliği ile yeniden başlayabilirsiniz. (1 sene sonra ilk yıl ücreti değişmiş olabilir.)
Zaten ciddi bir şekilde çalışırsanız, 2 senenin sonunda kendinize özel abonelik alıp ücretini ödeyebilecek kadar bir şeyler kazanmaya başlarsınız.

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
Camtasia var ücretli ama 1 ay boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz güzel bir programdır

Arthemis.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Davinci indirdim hocam gayet güzel programmis ve kolay
Sevindim memnun kaldığınız için edit yapan arkadaşım kullanıyordu bunları movavi haricinde öteki programlar pek bilinmiyor oda zaten movavi hata veriyor diye bu listedeki programlar ile uğraşıyordu tamda size tavsiye olarak denk geldi. :)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri