Fırsat Ucuz kasa fanları ( 49-53 TL )

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169
Geçtiğimiz günlerde bazı üyeler ışıklarını kontrol edemedikleri Rainbow fanlardan dolayı rahatsız olduklarını söylemişti. Belki fan değişimi düşünen arkadaşlar vardır diye paylaşıyorum.

- TX Fan
- Dark Fan

Fanlar ile birlikte sepete toplamda 5 ürün eklerseniz +%5 indirim kazanıyorsunuz.
Fanlar ile birlikte sepete toplamda 10 ürün eklerseniz +%10 indirim kazanıyorsunuz.
"Kampanya ürünlerini gör" kısmından ucuz 2-3 TL'lik abur cubur eklerseniz de indirimler geçerli oluyor.
gWjCA_dDxJ.png
GN28QH.png

mutlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
537
Geçtiğimiz günlerde bazı üyeler ışıklarını kontrol edemedikleri Rainbow fanlardan dolayı rahatsız olduklarını söylemişti. Belki fan değişimi düşünen arkadaşlar vardır diye paylaşıyorum.

- TX Fan
- Dark Fan

Fanlar ile birlikte sepete toplamda 5 ürün eklerseniz +%5 indirim kazanıyorsunuz.
Fanlar ile birlikte sepete toplamda 10 ürün eklerseniz +%10 indirim kazanıyorsunuz.
"Kampanya ürünlerini gör" kısmından ucuz 2-3 TL'lik abur cubur eklerseniz de indirimler geçerli oluyor.
gWjCA_dDxJ.png
GN28QH.png
Teşekkürler.

TX fanın CFM'i daha yüksek. Hem daha uygun hem de daha iyi havalandırma sağlayacaktır.

KS

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169
- - URUN LINK - -

3 Adet Rainbow RGB kasa fanı - 90 TL
Eğer sisteme ekstra fan takmak isteyen arkadaşlar olursa, tanesi 30 TL'ye denk geliyor.
kJqhU4dn.png

Fanlar için Rainbow RGB denmiş ama görseldeki fanın geleceğini düşünmüyorum.
Muhtemelen aşağıdaki fandan 3 adet gelecektir. Çünkü üstteki görseldeki fanları başka yerde göremedim.
Sc2n-zOE.png

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri