Yardım Ucuz Yollu Gamepad (Controller)..!!!

necip5270392

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
27
Merhabalar -/- Selamlar Hocam(lar)..
Cebimde Son 500₺ Diyebilirim Ve Elimdeki Controller Bozuldu Be Oyunlarda Controller İle Oynayan Biri Olaraktan Controller Olmadan Birazcık Derde Düşüyorum..
Öyle Aman Aman Bişey De Aradığım Yok Kalite Olarak.. Beni İdare Etsin Yeter Diyorum.
Dokunmatik Kontrolü Ve Cyroscop'u Olmasını İsterim Bulunabilirse Diye Düşünüyorum Ki Nette Bakınırken Gördüklerimde Vardı Ama Emin Olamadım Bi Danışam Dedim..
Öneriniz Varsa Sevinirim.

Xcharcer

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
67
Merhabalar -/- Selamlar Hocam(lar)..
Cebimde Son 500₺ Diyebilirim Ve Elimdeki Controller Bozuldu Be Oyunlarda Controller İle Oynayan Biri Olaraktan Controller Olmadan Birazcık Derde Düşüyorum..
Öyle Aman Aman Bişey De Aradığım Yok Kalite Olarak.. Beni İdare Etsin Yeter Diyorum.
Dokunmatik Kontrolü Ve Cyroscop'u Olmasını İsterim Bulunabilirse Diye Düşünüyorum Ki Nette Bakınırken Gördüklerimde Vardı Ama Emin Olamadım Bi Danışam Dedim..
Öneriniz Varsa Sevinirim.
replika dualshock 4 alabilirsin o bütçede kaliteli olması açısından en kötü f310 var oda 500 tl den fazlaydı en son

KS

necip5270392

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
27
replika dualshock 4 alabilirsin o bütçede kaliteli olması açısından en kötü f310 var oda 500 tl den fazlaydı en son
Hocam O Fiyata Snopy Rampage Sg218'mi Ne Var.. (Snopy Rampage Kulaklığım Var Bayağı Eski Yıpranmış Ama Halen Çalışıyor, Uzun Kullanımlıdır Dİye Söylemek İstedim) Nee Dersiniz..?!

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri