Soru Ucuza Modern Warfare 2 Alabileceğim Bir Yer Var Mı ?

33xAvilio

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Selamlar,

Arkadaslarla Modern Warfare 2 Oynamak Istıyoruz Ama Cok Pahalı Max 300 . 350 TL Verebılırım Alabılecegım Bıyer Varmıdır?

Battle.net veya steam fark etmez ama kalıcı ve bılgılerı degısecek bı hesap olması lazım sonucta para kolay kazanılmıyor.

Moderatörün son düzenlenenleri:

EymenO.

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tepki
370
Selamlar,

Arkadaslarla Modern Warfare 2 Oynamak Istıyoruz Ama Cok Pahalı Max 300 . 350 TL Verebılırım Alabılecegım Bıyer Varmıdır?

Battle.net veya steam fark etmez ama kalıcı ve bılgılerı degısecek bı hesap olması lazım sonucta para kolay kazanılmıyor.
1100TL'lik oyunu kimse 300TL'ye vermez maalesef :)

XXL

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
357
Hesap satanlara bak kiralanıyorsa kirala.

Eğer kiralama varsa çok mantıklı

KS

33xAvilio

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Benim aradığım biri zamanında almıştır satıyodur veya hesap satan veya kiralatan siteler var onları bulmak istiyodum ama bulamadım Malesef 🙂

Hocam Nerden Bulabilirim bunları bilginiz varsa link rica edebilir miyim
Güvenilir kiralama yerleri az ve dolandırılma şansın yüksek ve çalıntı hesapta satıyorlar onları anma ip adresini bırakıyorsun hesapta.

EymenO.

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tepki
370
Benim aradığım biri zamanında almıştır satıyodur veya hesap satan veya kiralatan siteler var onları bulmak istiyodum ama bulamadım Malesef 🙂

Hocam Nerden Bulabilirim bunları bilginiz varsa link rica edebilir miyim
Kiralatanlar var ama sen mail vs değişebildiğimiz dediğin için ona göre yorum yaptım :) 1100TL sadece 1 oyun alacağını sanmıyorum birinin ama benim dediğim de aynı zaten senle 1100TL verdiği oyunu 300'e satmaz...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri