Ufak Tefek Oyunlar İçin Tablet Önerisi

KeshKaan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Anneannem Okey falan oynuyor. Onun için tablet almak istiyorum. Bir tane var bizde fakat sürekli uygulamar kısmından falan bir şeyler durdu hatası verip duruyor. Özellikle "com.google.process.gapps işlemi durduruldu" hatası her gün çıkıyor. Defalarca format attım çözüm olmadı. En sonunda kaldırıp atacağım o olacak.

Her neyse. Tablet almak istiyorum. Önerdiğiniz F/P ürünü tablet var mı? Dediğim gibi Okey gibi ufak oyunlar oynatsın yeterli.

KS

KeshKaan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Bütçen var mı? Fiyat belirt ona göre F/P olarak uzun ömürlü bir şey önerelim.

Ya çok fazla bir şey olmasına gerek yok. Siz önerinizi yapın :)

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
900-1000 TL bütçen varsa Galaxy Tab A ya bak fazlasıyla yeterli yoksa Galaxy Tab 3 oda 400 TL civarı yada Huawei Honor Pad 2 (JDN-W09) buda iyi cihaz 800 TL civarı ama en iyisi Xaomi tabletlere bakman migross ta satılıyor bütçene göre en iyisini öyle alabilirsin. Reader filan alma sakın veya diğer markalardan.

KS

KeshKaan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
900-1000 TL bütçen varsa Galaxy Tab A ya bak fazlasıyla yeterli yoksa Galaxy Tab 3 oda 400 TL civarı yada Huawei Honor Pad 2 (JDN-W09) buda iyi cihaz 800 TL civarı ama en iyisi Xaomi tabletlere bakman migross ta satılıyor bütçene göre en iyisini öyle alabilirsin. Reader filan alma sakın veya diğer markalardan.

Tam olarak bilmiyorum da maksimum 250-400 lira arası olabilir. Fazlasına çıkabileceğimizi sanmıyorum.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Enes Değirmenci' Alıntı:
Bu ürünede bakabilirsiniz.

Enes hocamızın söylediğide güzelmiş buda biraz daha iyisi 2 GB RAM ve artı olarak Hat takılabiliyor.   ve buda son önerim   yine 2 GB RAm ve Hat takılabiliyor ayrıca burada ki hepsinden işletim sistemi olarak güncel Android 7.0 var bunda.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri