UHD 4K Tv Tavsiyesine İhtiyacım Var

Başkentli Müdür

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba pchocası ailesi aranıza yeni katıldım 4 ay kısmetse düğünüm var ve doğal olarak tv arayışı içindeyim dün mediamarkt te satış sorumlusu arkadaş bana 2 tane tv önerdi Philips 49PUS6501 ve LG 49UH770V ikisinide 100hz olduğu için ve bütçemden dolayı önerdi ama arkadaşa ben minimum 49 inç maximum 55 inç istiyorum bütçem en fazla 3500tl dedim görevli arkadaş ikisinide araştır ve karar verip al pişman olmazsın dedi. Ben sürekli karanlık ortamda yabancı dizi ve film izleyen biriyim o yüzden tv benim için önemli. Sizler bana bütçeme uygun alına bilecek en iyi tv olarak hangi marka ve model önerirsiniz? Yardımlarınızı ve fikirlerinizi bekliyorum....

KS

Başkentli Müdür

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
PCMaster' Alıntı:
Philips TV'lerde çok yüksek mevlalar vermeniz grekir. 6 serisi tvlerinden 1 sene performans alır sonrasında sorunlar yasamaya baslarsınız. sizin düşünceniz 55 inç ise ben 55UH650V derim. 3,399 TL şuan piyasası. evimde kullanıyorum 770 ten tek farkı panel hızı 50hz

Şimdi internetten baktım fiyatına 4,399TL aslında normal 55 inç led bulsam onu alıcam ama ne hikmet ise onlarında fiyatlarıda 3.000TL

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri