Uncharted Oyunu Satışı

Wrotch

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
608
Arkadaslar AMDnin hediye vermiş olduğu uncharted oyununu Steam üzerinden aldım fakat yükleme yapmadım. Bu oyunu satma şansım varmı oynamayacağım çünkü.

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Hesaba eklenen oyun ya da para devredilemiyor. Hesap satışı yapabilirsiniz en fazla. Öyle bir planınız olursa satış için önceden anlaşıp, alan kişinin hesabına aktive etmek en sağlıklısı.

KS

Wrotch

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
608
hocam amd ne zaman oyun hediye etti
5600 işlemcili bir PC topladım o zaman kod verdi aldığım firma.

Hesaba eklenen oyun ya da para devredilemiyor. Hesap satışı yapabilirsiniz en fazla. Öyle bir planınız olursa satış için önceden anlaşıp, alan kişinin hesabına aktive etmek en sağlıklısı.
Yani Steam hesabımı satmadan onun profiline gönderme şansım oluyormu oyunu?

KOCAEFE

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
503
Kendi hesabınıza eklemediyseniz kodu başkasının hesabında aktif ettiğinizde böyle bir imkanınız olurdu.

Oyunu kendi hesabınıza kod girerek eklediyseniz geçmiş olsun. Farklı hesaba artık ekleyemezsiniz. Yükleme yapmamanız bir şey değiştirmiyor. Kod tek kullanımlıktır.

fatihbalksen

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
65
bende 5600 lü sistem aldım gaminggentr den bana kod gelmedi ne yapabilirim satıcıyla iletişime geçsem olur mu?

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Steam gift olarak almazsanız mümkün olmuyor. Steam hesabına hatta içine para atarsanız geri iade de sağlamıyor, harcamanız gerekiyor. Güvenlil amaçlı yapıldığı söyleniyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri