Üniversite Öğrencileri İçin Kampanyalar

Elweald

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
31
Arkadaşlar Merhaba,

Üniversiteye yeni geçtim ve YouTube gibi spotfiy akbank gibi uygulamalar da veya belirli sitelerde kampanyalar oluyor bildiklerinizi yazar mısınız?

Teşekkür ederim şimdiden.

Moderatörün son düzenlenenleri:

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
833
Apple, Samsung, Adobe, Microsoft 365 (tam ücretsiz sanırım), BluTV, Storytel, Apple Music, TurkNet (1 ay ücretsiz), Türk Hava Yolları ve hala devam ediyorsa Baydöner de öğrenci menüsü + yan ürünlere indirim olması gerekli.

Bu iki sayfaya rasgeldim şimdi, bunları da takip edebilirsin güncel durumdalar gördüğüm kadarıyla

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Arkadaşlar merhaba üniversiteye yeni geçtim ve YouTube gibi spotfiy akbank gibi uygulamalar da veya belirli sitelerde kampanyalar oluyor bildiklerinizi yazar mısınız teşekkür ederim şimdiden
Paparada da EDU kart vardı ona bakabilirsiniz nedir ne değildir ne işe yarar.
ve bazı Martı gibi araçlarda Öğrenci indirimi oluyor sadece üni için mi geçerli bilemiyorum.

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
833
Paparada da EDU kart vardı ona bakabilirsiniz nedir ne değildir ne işe yarar.
ve bazı Martı gibi araçlarda Öğrenci indirimi oluyor sadece üni için mi geçerli bilemiyorum.
Papara EDU Kart 21 yaş altı kişiler içindir ve ödemelerde ekstra bir avantajı yoktur. Normal Papara kartlarından farkı ise, bu kartlarda veli ekleme, veli denetimi ve veliden düzenli harçlık alma gibi özellikler mevcuttur.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri