Üniversite Seçim Sonuçlarım Neden Boş Çıktı?

Arthemis.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Merhabalar.

Olayı şöyle özetliyim ben küçük bi ilçede oturuyorum öyle ahım şahım olan bi üniversitesi yok normal sıradan üniversitesi var okulun tanıdığım müdürü var ona vermiştim o her şeyi ayarladı kayıt için.

Puanımda okula yetiyor baya okul 180 puandı herhalde baraj kalkmadan önce barajda olmadığı için bu sene ben de 233 filan sözel eşit ağırlık cart curt tyt de 180 tam almıştım sonuçlara baktığımda giremediniz diyor.

Tümünü bölümlerin o okulunkine seçmişti o müdür ben de yapardım da daha düzgün olsun diye ona vermiştim zarar birisiyim genelde bozmak v.s istemedim orayı aynı zamanda çıkar alırız seni demişti puanı görünce şimdi ise hiç sonuç yok girememişim bu normal mi okul dolu filan diyecem 10 binlik küçük yerde dolması biraz zor müdüre mesaj olarak attım ama o dönene kadar bu durumu yaşayan varsa öğrenmek istiyorum.

Akabinde yer dolu deyip ikinci seçimler başladığında orayı seçebiliyor muyuz? Yine ikinci seçimde daha doğrusu alınabilir miyim okula dandik filan ama istediğim bölüm var oturduğum yerde yakın olduğundan başka yeri istemedim veyahut müdürde bana bu aynı şeylerimi diyecek 2 seçim filan boş kontenjan açıldığında seni çağırırız gibi gibi yoksa boşamı gitti her şey?

İkinci ek tercihte de araştırdığım kadarıyla 30 TL filan karşılında alınıyormuş galiba yoksa bu iş parayı veren düdüğü çalar hesabımı oldu 2 tercihte kesin girebilme imkanımız var mıdır boş yer varsa?

Moderatörün son düzenlenenleri:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri