Upgrade Yardım

REX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Selamlar,

cihaza sahibim insanı kanser edecek derecede yavaş çalışıyor upgrade etmek istiyorum ama hangi parçalar uyar bilgim yok şimdilik gta sa ve cs 1.6 oynayabiliyorum 30-60 fps aralığında düşük ayarda. Cs go Valorant LoL ve Gta 5 oynayacak düzeye gelmesini istiyorum nasıl yükseltebilirim ve çıkacak masrafa değermi

Moderatörün son düzenlenenleri:

QuickEK

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
144
SSD koysan, RAM arttırsan belki eskisinden hızlı çalışır ama işlemci falan çok eski yani GTA zor oynatır.

KS

REX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
SSD koysan, RAM arttırsan belki eskisinden hızlı çalışır ama işlemci falan çok eski yani GTA zor oynatır.
Ram 8 Gb kadar destekliyor sanırım ssd kaçlık takabilirim gta hariç diğer oyunlarda aşağı yukarı kaç fps alabilirim hocam.

shogun

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
408
Rami 8 yapın ve mutlaka SSD yükseltmesi yapın. Mevcut HDD'yi CD yuvasına aparatla ikinci disk olarak takabilirsiniz. Bilgisayar rahatlayacaktır.
Yine de dahili grafik olduğu için çok fazla bir şey beklemeyin.

KS

REX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Rami 8 yapın ve mutlaka SSD yükseltmesi yapın. Mevcut HDD'yi CD yuvasına aparatla ikinci disk olarak takabilirsiniz. Bilgisayar rahatlayacaktır.
Yine de dahili grafik olduğu için çok fazla bir şey beklemeyin.
Fazla bir masraf çıkarmadan istediğim oyunları low ayarda 1-2 sene oynayabilirmiyim hocam.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri