Öneri Ups Kesi̇nti̇si̇z Güç Kaynağı Öneri̇si̇

Orka

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Merhabalar arkadaşlar yaşadığım şehirde son günlerde anormal bi şekilde elektirik dalgalanmaları ve kesintiler oluyor bilgisayarım için bir ups almak istiyorum tavsiyelerinize ihtiyacım var şimdi den teşekkürler.
850w bi psu kullanıyorum sistem tüketimi 500 550 watt max oluyor.
asus tuf vg27a ve vg249q model iki monitör kullanıyorum
ihtiyacım olan ups bana pc mi güvenle kapatacak kadar zaman tanısa yeterli bütçemi fazla zorlamak istemiyorum.

MEDAXs

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
283
Aynı sorun bendede var konuyu takipteyim bilgili birisi varsa yardımcı olursa çok iyi olur. Ups lerin 2 çeşitimi ne var bu çeşitker arasındaki farklar nedir?

KS

Orka

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
offline Line Interactive ve online olarak 3 çeşit var online olan biraz bakım maliyeti yüksek gibi çünkü elektirik direk üzerinden geçerek geliyor falan akü ömürleri biraz kısa offline olanlar çok tavsiye edilmiyor ben kendi adım bana en uygun olanı Line Interactive ama marka olaarak çok bilgim yok o yüzden konu açtım

overclocksevdasi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
offline Line Interactive ve online olarak 3 çeşit var online olan biraz bakım maliyeti yüksek gibi çünkü elektirik direk üzerinden geçerek geliyor falan akü ömürleri biraz kısa offline olanlar çok tavsiye edilmiyor ben kendi adım bana en uygun olanı Line Interactive ama marka olaarak çok bilgim yok o yüzden konu açtım
Line Interactive ne oluyor hocam?

KS

Orka

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Line Interactive Şebeke gerilimi varsa şebekeyi ayarlayarak yüke veren, şebeke kesildiğinde kesintisiz güç kaynağı konumuna geçen ve kısa süreli besleme yapabilen türdür

gereken bütüm herşey bu videoda daha detaylı anlatılıyor

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri