Ups'den Arada Çıt Çıt Sesler Geliyor

Miguel Diaz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
Merhabalar UPS sanki bu ses şey gibi akım değiştiriyormuş gibi role sesi gibi normal mi bu?

Moderatörün son düzenlenenleri:

s4lly

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
225
Bildiğim kadarıyla o ses düşük veya yüksek voltajı normal voltaja çevirmek için devreye giren mekanizmanın sesi. Ama çok sık oluyorsa evinin elektrik tesisatını kontrol ettirmende fayda var.

KS

Miguel Diaz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
Bildiğim kadarıyla o ses düşük veya yüksek voltajı normal voltaja çevirmek için devreye giren mekanizmanın sesi. Ama çok sık oluyorsa evinin elektrik tesisatını kontrol ettirmende fayda var.
ev zaten sıkıntılı elektrik kesintisinde saolsun ups %90 oranda zararı engelliyor çok naidr tutamadığı koruyamadağı zamanlar oluyor şimdilik ses sıkıntı değil.zaten çok yakında taşınacağız

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
905
Miguel kardeşim açtığın konularda yanlış anlama da art niyet var gibi. Sürekli UPS, kasa fanı veya alternatif bir konu hakkında soru sorup içerik kasıyorsun. Spama giriyor.

KS

Miguel Diaz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
Miguel kardeşim açtığın konularda yanlış anlama da art niyet var gibi. Sürekli UPS, kasa fanı veya alternatif bir konu hakkında soru sorup içerik kasıyorsun. Spama giriyor.
yok hocam estafurullah öyle bir niyetim yok otomatik benim yazdıklarım birleşiyor sanıyordum kusura bakmayın

ByDrago

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
39
Dostum selam bendede fsp nin ups var bendede aynı sesler geliyor çıt çıt evin elektiği berbatmış sayesinde öğrenmiş olduk. Birde nasıl kullanıyorsun geceleri yatarken kapıyormusun ? Ben 2 3 günde 1 kapıyorum yatarken

recepemr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Dostum selam bendede fsp nin ups var bendede aynı sesler geliyor çıt çıt evin elektiği berbatmış sayesinde öğrenmiş olduk. Birde nasıl kullanıyorsun geceleri yatarken kapıyormusun ? Ben 2 3 günde 1 kapıyorum yatarken
Hocam aynı sorun bende de mevcut FSP Champ 1K Online UPS kullanıyorum.

recepemr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Sizde mi online ups kullanıyorsunuz?

ByDrago

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
39
Hocam aynı sorun bende de mevcut FSP Champ 1K Online UPS kullanıyorum.
dostum selam cihaz çok ısınıyor temkinli ol . belki ondan yapıyordur diye fan koydum 1tane önüne baya iyi soğutuyor ama geceleri fan çok fazla ses çıkartığı için kapıyorum çıt çıt sesler devam ediyor. kullanırken çıt çıt sesleri duymuyorum herhalde sarj esnasında yapıyor sadece. yada diğer arkadaşların dediği gibi woltaj ayarlıyor. 2-3gün önce elektirikler gitti hemen devreye girdi gerçekten baya işe yarıyor .bende 850wa var yeterli geldi. geceleri kapatıyorum şarj esnasında bir miktar ısınıyor bir tane fanla bile buz gibi oluyor dakikasında soğutmanı tavsiye ederim

Sizde mi online ups kullanıyorsunuz?
bende ki ürün bu dostum line interactive diye geçiyor

recepemr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
dostum selam cihaz çok ısınıyor temkinli ol . belki ondan yapıyordur diye fan koydum 1tane önüne baya iyi soğutuyor ama geceleri fan çok fazla ses çıkartığı için kapıyorum çıt çıt sesler devam ediyor. kullanırken çıt çıt sesleri duymuyorum herhalde sarj esnasında yapıyor sadece. yada diğer arkadaşların dediği gibi woltaj ayarlıyor. 2-3gün önce elektirikler gitti hemen devreye girdi gerçekten baya işe yarıyor .bende 850wa var yeterli geldi. geceleri kapatıyorum şarj esnasında bir miktar ısınıyor bir tane fanla bile buz gibi oluyor dakikasında soğutmanı tavsiye ederim

bende ki ürün bu dostum line interactive diye geçiyor
Aynen hocam sarj esnasında yapıyor. Kullandığım UPS'te fan var zaten, o yüzden ısınmayla alakalı bir durum olacağını zannetmiyorum.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri