Usb 3.0 To Type-C Dönüştürücü Önerisi

Bulut1111

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
USB çoklayıcımı kullanmak için USB 3.0 to Type-C dönüştürücü alacağım, sizce ne almalıyım? Bütçe maksimum 100 TL. Fazla para vermek istemiyorum, ben şu iki üründen birini düşünüyorum ama ne kadar iyiler bir fikrim yok.

KS

Bulut1111

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12

Bunu aldım ve memnunum. Çok daha küçük ve metal bir ürün.
Bende bunu düşünüyordum bi ara yoruma bi baktım birisi yurt dışından dandik ürün getirip ssatıyolar demişti sonra biride usb 2.0 çıkışı olduğunu söyledi hız değerlerini atarak

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
615
Amazondan ugreen veya baseus alın geçin. Bütçeyi biraz aşın, 1-2 ay sonra bozulmasın. En kötü syrox var yine amazonda.

Uygun öneri
Livx Type C to USB 3.0 Çevirici Dönüştürücü OTG Adaptör LVA-OTGCF

Ugreen
Ugreen USB 3.0 to USB Type-C Dönüştürücü Çevirici Adaptör

KS

Bulut1111

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Amazondan ugreen veya baseus alın geçin. Bütçeyi biraz aşın, 1-2 ay sonra bozulmasın. En kötü syrox var yine amazonda.

Uygun öneri

Ugreen
Evime gelmesini istemiyorum okulda oluyorumda kargonun geleceği zaman evdede bazen kimse olmuyor teslim alma kısmını kullanasm birşey olmaz dimi amazon üzerinden daha önce teslim alma şeyini kullanmadığım için pek bilmiyorum birde teslim alma şeyi ücretlimi

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
615
Evime gelmesini istemiyorum okulda oluyorumda kargonun geleceği zaman evdede bazen kimse olmuyor teslim alma kısmını kullanasm birşey olmaz dimi amazon üzerinden daha önce teslim alma şeyini kullanmadığım için pek bilmiyorum birde teslim alma şeyi ücretlimi
Sorun yaşamazsın. Bayi esnaf varsa kargomat gibi anlaşmalı yerler oluyor genelde teslim noktaları. Bir kod vs gelir, onu girer veya söylersin alırsın. Daha önce yapmışlığım var.

KS

Bulut1111

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Sorun yaşamazsın. Bayi esnaf varsa kargomat gibi anlaşmalı yerler oluyor genelde teslim noktaları. Bir kod vs gelir, onu girer veya söylersin alırsın. Daha önce yapmışlığım var.
Ben HepsiBurada ve Trendyolda Kullandım sadece birde Ücreti varmı peki bende 25tl ücret görünüyor ama amazon premium yok hesabımda ondan olabilirmi

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
615
Ben HepsiBurada ve Trendyolda Kullandım sadece birde Ücreti varmı peki bende 25tl ücret görünüyor ama amazon premium yok hesabımda ondan olabilirmi
Sepet 150yi geçerse kargo ücretsiz oluyor. Belki teslim noktasından alırsan yine ücretsiz olabilir. Son ödeme sayfasında yazar.

yigitbryant

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Uygun öneri

Ugreen
Hocam bende wireless 2.4 kulaklık için alıcam kasamda type c girişi yok. Gecikme olmasını istemiyorum hangisi daha kaliteli livx olan mı ugreen olan mı

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
615
Ucuz bişey olursa gecikme yaşar mıyım
Yani sanmıyorum, yaptığı iş USB'nin 4 veri yolunu Type C'ye dönüştürerek iletmek. Arada herhangi bir kontrolcü, çip vs olduğunu düşünmüyorum bu yüzden genel olarak hepsi aynı hızda olacaktır. Ama kullanıma bağlı tak-çıkar Type C portunun kalitesi, ömrü değişecektir.

yigitbryant

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Yani sanmıyorum, yaptığı iş USB'nin 4 veri yolunu Type C'ye dönüştürerek iletmek. Arada herhangi bir kontrolcü, çip vs olduğunu düşünmüyorum bu yüzden genel olarak hepsi aynı hızda olacaktır. Ama kullanıma bağlı tak-çıkar Type C portunun kalitesi, ömrü değişecektir.
Teşekkürler

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri