Uydunet

OnurhanTY

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Evimde Uydunet fiber altyapı var,50mbs internet aboneliğini onayladım sadece kurulum kaldı sizce iyi mı kötü mü oldu ? Uydunet hakkında düşünceleriniz neler ? Hâlâ vazgeçme şansım var çünkü.Birde bu gece yarısından sonra AKK girmeyecek olayı filan var o ne zaman başlayacakti ?

50mbs
50gb AKK
49.90 TL

Furkan Oğuz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
50 gb akk hemen biter 50 mbps kullanamazsın tahminimce fakat gece yarısından sonra işlemiyorsa belli bir saate kadar indirmlerini o saatte yapabilirsin

KS

OnurhanTY

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Bu AKK gece yarısı kalkıyor olayını bilen yok mu

Adil Kullanım Kotası uygulaması 2018 yılı sonu ile tamamen kaldırılacak. Belirtilen bu tarihe kadar geçecek olan süreçte ise kullanıcılara bazı esneklikler sunulacak. 1 Mayıs 2017 tarihinden itibaren gece 02:00 ile sabah 08:00 arası saatlerde AKK (AKN) geçerli olmayacak. Yani kullanıcıların bu saatler aralığında yapacağı internet kullanımları AKK kotasını etkilemeyecek.

Kendi soruma cevap buldum bilgilenmek isteyenlerde okuyabilir

Ahmet Doğukan G.

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Uydunet kullanmış birisi olarak, net hızı vb bu gibi hizmetlerinde iyiler fakat normal bir sorun olduğunda örneğin hat gibi, o sorunlarda hiç bir türlü yardımcı olmuyorlar.

KS

OnurhanTY

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Ben AKK'Yİ az Almanın sebebi 1 Mayıs,zaten geceler kullanan biriyim bilgisayari sabahları çalışıyorum. Bu yüzden50 GB AKK aldım,bana göre mantıklı geldi

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri