Uygulama Kapatınca Yavaşlama

umeris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
164
Arkadaşlar selam, bilgisayarım olması gerektiği hızlarda bana oyunları oynatıyor ve işlerimi yaptırıyor, fakat şöyle bir durum var ki mesela opera açıkken operayı kapatıp aniden başka bir uygulama açmak istediğimde bilgisayar bi afallıyor ve o açmak istediğim programı açmıyor baya bir bekliyor, bunu araştırdım ama bulamadım, sizce neden ? bunun dışında bir kasma donma yok bilgisayarda, fps durumlarım oyunlarda hala aynı öncekiyle

Overlowz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Arkadaşlar selam, bilgisayarım olması gerektiği hızlarda bana oyunları oynatıyor ve işlerimi yaptırıyor, fakat şöyle bir durum var ki mesela opera açıkken operayı kapatıp aniden başka bir uygulama açmak istediğimde bilgisayar bi afallıyor ve o açmak istediğim programı açmıyor baya bir bekliyor, bunu araştırdım ama bulamadım, sizce neden ? bunun dışında bir kasma donma yok bilgisayarda, fps durumlarım oyunlarda hala aynı öncekiyle
Merhaba bende de aynı durum söz konusuydu sistem de bazı şeyleri kapatsanızda aynı şeyleri yapmaya devam ediyor format atmanız gerekebilir format atmadan önce görev yöneticisinde Antimalware Service i takip etmenizi öneriyorum eğer orada kullanım yüksekleşiyorsa arka planda bir şeyler çakışıyor demektir

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri