Uygun Fiyatlı Ups Veya Akım Korumalı Priz Önerisi

umeris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
164
Arkadaşlar selam, biraz eski bir evde oturduğumuzdan elektrik tesisatımız eski ve sorunlu, bu yüzden arada (2 ayda bir) de olsa elektrik bir anda kesiliyor ve bu da kasama bir şey yapacak diye korkuyorum açıkçası. Hali hazırda Corsair Carbide SPEC-DELTA kasasının içerisinde bulunan CORSAİR psu'yu kullanıyorum ki kendisi gayet F/P üründür. Her ne kadar psu'ma güvenmek istesem bile bu iş şakaya gelmeyeceğinden sizlerden uygun fiyatlı bir UPS veya akım korumalı priz önerisi istiyorum (tercihen en az 4'lü).

Atlass

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Merhaba. ups önerebilmemiz için psu kaç watt çekiyor söylemen gerek. ama illa ups markası istersen inform guardianı öneririm. Akım korumalı olarak schneider ve tunçmatik iş görücektir bütçene göre tercihini yaparsın. Reklam gibi oldu ama hepsini kullandım memnun kaldım.

KS

umeris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
164
Merhaba. ups önerebilmemiz için psu kaç watt çekiyor söylemen gerek. ama illa ups markası istersen inform guardianı öneririm. Akım korumalı olarak schneider ve tunçmatik iş görücektir bütçene göre tercihini yaparsın. Reklam gibi oldu ama hepsini kullandım memnun kaldım.
550 watt kullandığımdan 1000va alacağım UPS'yi

Atlass

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
peki sizce almam gerekiyor mu? her zaman olan bir şey değil baya arada veya nadir oluyor elektrik kesintisi. 2800 tl gibi bir fiyatlarda 1000va UPS'ler genel olarak
Günde kaç saat pcdesin bu soru önemli. 3 saat veya daha azsa almamanı öneririm. ve oyun dışında ne için kullanıyorsun pcyi? psu pcler için önemli fakat çok çok gerekli bir mevzu değil.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri