Uzaktan Eğitim için Mikrofonlu Kulaklık Önerileri

iamtrippingballs

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşlar merhaba.Uzaktan eğitim veren bir kurumda çalışıyorum.Öğretmenlerimiz bilgisayar başında canlı olarak ders verirken kullanabileceğimiz mikrofonlu bir kulaklık tedarik etmemiz gerekiyor.Kulakiçi ve headset olmaması gerekiyor.Headset kötü görünüyor , kulakiçi de temizlenme gerektiriyor.Sırıtmayacak , olabildiğince düzgün görünecek , mikrofonu kaliteli kulaklık arayışındayız.Tek kulaklık için bütçemiz max 150 , en az 10 adet satın alacağız.İsteğimize en yakın kancalı , kulak arkası , spor amaçlı kulaklıklar var araştırmalarımıza göre.Bu hususta yardımcı olabilirseniz sevinirim.Teşekkürler.

Falcon

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
1.Öneri (145[font=arial, sans-serif]₺[/font] )
Kulakiçi Kulaklık olarak ; [font=AvenirNextLTPro, Helvetica, sans-serif]Snopy Rampage Invoker öneririm yaklaşık 2 sene kullandım eğer temiz kullanılırsa çok rahat iyi derecede ses ve kalite veriyor ortalama fiyatı 55[size=medium][font=arial, sans-serif]₺ [/font][/font][/size]

[font=AvenirNextLTPro, Helvetica, sans-serif][size=medium][font=arial, sans-serif]Masaüstü Mikrofon olarak; [size=medium][font=AvenirNextLTPro, Helvetica, sans-serif]D-Sound 845Mp Kürsü Masa Üstü Mikrofon Öneririm bu ürünü kullanma fırsatım olmadı ama araştırmalarıma göre sesi temiz bir şekilde aktarıyor ve cızırtı yapmıyormuş. ortalama fiyatı 90[size=medium][font=arial, sans-serif]₺[/font][/font][/size][/font][/size][/font][/size]

[font=AvenirNextLTPro, Helvetica, sans-serif][size=medium][font=arial, sans-serif][size=medium][font=AvenirNextLTPro, Helvetica, sans-serif][size=medium][font=arial, sans-serif]Toplam: 55+90 = 145[size=medium][font=arial, sans-serif]₺[/font][/font][/size][/font][/size][/font][/size][/font][/size]

[font=AvenirNextLTPro, Helvetica, sans-serif][size=medium][font=arial, sans-serif][size=medium][font=AvenirNextLTPro, Helvetica, sans-serif][size=medium][font=arial, sans-serif][size=medium][font=arial, sans-serif]2.Öneri (71[size=medium][font=arial, sans-serif]₺)[/font][/font][/size][/font][/size][/font][/size][/font][/size][/font][/size]
[font=AvenirNextLTPro, Helvetica, sans-serif][size=medium][font=arial, sans-serif][size=medium][font=AvenirNextLTPro, Helvetica, sans-serif][size=medium][font=arial, sans-serif][size=medium][font=arial, sans-serif]Masaüstü Mikrofon olarak; [size=medium][font=AvenirNextLTPro, Helvetica, sans-serif]Magic M-037 M-800 Masaüstü El Mikrofonu Mikrofonu öneririm bu ürünü yaklaşık 3 ay kullandım ses olarak iyi fiyat performans ürünüdür. 16[size=medium][font=arial, sans-serif]₺[/font][/font][/size][/font][/size][/font][/size][/font][/size][/font][/size][/font][/size]
[font=AvenirNextLTPro, Helvetica, sans-serif][size=medium][font=arial, sans-serif][size=medium][font=AvenirNextLTPro, Helvetica, sans-serif][size=medium][font=arial, sans-serif][size=medium][font=arial, sans-serif][size=medium][font=AvenirNextLTPro, Helvetica, sans-serif][size=medium][font=arial, sans-serif]Toplam: 55+16 = 71[size=medium][font=arial, sans-serif]₺[/font][/font][/size][/font][/size][/font][/size][/font][/size][/font][/size][/font][/size][/font][/size]

KS

iamtrippingballs

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Dış sesi almaması gerektiğini belirtmeyi unutmuşum özür dilerim.O yüzden masaüstü mikrofon bizim için problem çıkarabilir.Öğretmenlerin uzaktan eğitim vereceği odalar , örgün eğitim verilen sınıflara yakın.Tenefüslerde öğrencilerimiz hatrı sayılır bir gürültü yapıyor.

KS

iamtrippingballs

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Kulakiçi istemiyoruz , hijyenik olmayacağı için.Basit , dikkat çekmeyen , uzun süreli kullanımda (45 dk en az) kulağı acıtmayacak , mümkünse ekranda en az görünecek , dış sesi almayacak , kulakiçi veya headset olmayan , kaliteli mikrofonu olan bir kulaklık arıyoruz.Kulak arkası istediğimize yakın bir tip diye belirttim ; ama olması şart değil.Aradığımız özelliklere uygun (ki biraz samanlıkta iğne gibi oldu kusura bakmayın) öneriler bekliyoruz.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri