Uzaktan kablosuz wifi nasıl bağlarım ?

SamuelGenius

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Yeni masaüstü sistem aldım . Sistemim modemden çok uzakta ve kabloda çekemiyorum. Kablo çekmiş kadar ağ bağlantım güçlü olmasını istiyorum. Fakat uzaktan wifilerle alakalı pek bilgim yok. Ne almaliyim. Bütçem 400 u çok az geçebilir . Tavsiyeleriniz nelerdir ?

Tulpar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
Usb wifi adaptörü diye bir şey var ama tam olarak wifi bağlanıyor mu bilemiyorum ben de ögrenirim hem

Androeat

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
283
Çok uzakta ve kablo bağlanamayacak durumdaki sistemler için en mantıklı seçim Powerline Adaptörler olur fakat onlar bütçenizi maalesef aşıyor.

Bu ürünlere bakabilirsiniz:

Daha ucuz ürünler de var fakat uzaktan bağlantı konusunda çok başarılı değilller. Bunlar bir nebze daha işinizi görür.

KS

SamuelGenius

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Çok uzakta ve kablo bağlanamayacak durumdaki sistemler için en mantıklı seçim Powerline Adaptörler olur fakat onlar bütçenizi maalesef aşıyor.

Bu ürünlere bakabilirsiniz:

Daha ucuz ürünler de var fakat uzaktan bağlantı konusunda çok başarılı değilller. Bunlar bir nebze daha işinizi görür.
kabloyla cekmıs kadar ınternetı hızlı alabılırmıyım acaba

Androeat

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
283
Kullanacağınız ortamı tam olarak bilmediğimden kesin bir yorum yapamam. Eğer arada 2-3 duvar ve 7-8 metre varsa bir kayıp yaşamazsınız.

KS

SamuelGenius

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Kullanacağınız ortamı tam olarak bilmediğimden kesin bir yorum yapamam. Eğer arada 2-3 duvar ve 7-8 metre varsa bir kayıp yaşamazsınız.
tmmdır hocam.gonderdıgınız ıkı urun arasında 150 tllık fark var sızce o farkı vermeye deger mı

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri