26.000-30.000 TL Uzun Ömürlü PC Toplama

SistemToplayıcı

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
İşlemci
AMD RYZEEN 5 7500F
Ekran Kartı
RTX 4060 TI
Rtx 4060 mümkünse TI veya 16 gb amd ryzeen 5 7500f ya da 5 5600 anakart MSI pro A620M-E AMD AM5

kaça toplayabilirim, bütçem 30K civarı

KS

SistemToplayıcı

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
558
herşey kaliteli olsun uzun ömürlü olsun ddr 5 olsun ve parça parça alıyım dersen bu bütçeyle sıkıntı yaşarsın öncelikle onu belirtmek isterim. Uzun ömürden kastın nedir bundan bahsedebilir misin ona göre bir kaç fikir verebiliriz . yani ddr 5 bi sistem arıyosan arkadaşın attığı gibi olur maximum gaming gendeki üründen bahsediyorum.

KS

SistemToplayıcı

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
herşey kaliteli olsun uzun ömürlü olsun ddr 5 olsun ve parça parça alıyım dersen bu bütçeyle sıkıntı yaşarsın öncelikle onu belirtmek isterim. Uzun ömürden kastın nedir bundan bahsedebilir misin ona göre bir kaç fikir verebiliriz . yani ddr 5 bi sistem arıyosan arkadaşın attığı gibi olur maximum gaming gendeki üründen bahsediyorum.
Knk ekran kartı bakımından RTX 4060 gibi bir kart olsun en azından lise yıllarıma kadar oyun oynarım işemci bakımından AMD r 5 7500f ve ya 5600 gibi ucuz ama kaliteli bir şey istiyorum, arkadaşın attığı gayet iyi benim için şu na ki sistemim intel olduğundan anakart loazım yoksa sadece işlemci alıcam anakart+işlemci aldıktan sonra 8-9 ay sonrada ekran kartı almayı planlıyorum ayrıca memur maşına göre aldığım gelir de artıyor bilgin olsun yani zaman konusunda tek endişem taksit ve faiz.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri