Yardım Valo Hesabim Calinda Geri Aldim

Zwaige

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
524
Selam Arkadaşlar,

Sakin sakin işte kod yazarken bi anda valorant mailiniz değişti dedi ve hesaba giremedim. sonra destek açtım şifre değiştirme talebi geldi ve bende hemen şifre değiştirdim. neden bir anda mailim değişti ? şifrem mi yayıldı pc ye virüs mi girdi ne yapmalıyım?

Moderatörün son düzenlenenleri:

Edin Dzeko

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
328
arkadaşlar sakin sakin işte kod yazarken bi anda valorant mailiniz değişti dedi ve hesaba giremedim. sonra destek açtım şifre değiştirme talebi geldi ve bende hemen şifre değiştirdim. neden bi anda mailim değişti ? şifrem mi yayıldı pc ye virüs mi girdi napmalıyım
Şu anda bilgilerimiz etrafta kol geziyor zaten. Benim de yan e postama girdiler. Şifre değiştirdim geçtim. Yapılacak bir şey yok. Virüsten şüphe ediyorsan antivirüs ile tarama yap. İçine sinmezse format at.

EymenO.

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tepki
370
Selam Arkadaşlar,

Sakin sakin işte kod yazarken bi anda valorant mailiniz değişti dedi ve hesaba giremedim. sonra destek açtım şifre değiştirme talebi geldi ve bende hemen şifre değiştirdim. neden bir anda mailim değişti ? şifrem mi yayıldı pc ye virüs mi girdi ne yapmalıyım?
Mail değiştir valorantın eğer kullandığın varsa yoksa mailin şifresini değiş açabildiğin tüm doğrulamaları aç.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri