Valorant Anlık Donmalar

Ariseks

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar,

Nadiren diğer oyunlarda da oluyor ama sıklıkla valo oynadığın için baya can sıkıcı bi durum olmaya başladı 1sn gibi kısa bir sürede baya fps drop giriyor sonra takılıyor bazen geri düzeliyor ama bazen ya oyunu ya PC yi baştan başlatmak zorunda kalıyorum.

Bunun sebebi ne olabilir?

Moderatörün son düzenlenenleri:

Androeat

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
283
Sanırsam geçenlerde SSD'nizle ilgili bir firmware sorunu olmuştu. Düzelttikten sonra diskin sağlığını ve okuma yazma hızını kontrol ettiniz mi?
Etmediyseniz ile kontrol etmenizi öneririm. Sorun bundan kaynaklanıyor olabilir.

KS

Ariseks

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Sanırsam geçenlerde SSD'nizle ilgili bir firmware sorunu olmuştu. Düzelttikten sonra diskin sağlığını ve okuma yazma hızını kontrol ettiniz mi?
Etmediyseniz ile kontrol etmenizi öneririm. Sorun bundan kaynaklanıyor olabilir.
BDF357A8-5BE2-4428-9325-FCC76DF4D1F4.jpeg
EE08DE92-69CB-4A61-981A-78E250D945A4.jpeg

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
Oyun oynarken arkada başka program çalışıyor mu ? Valorantın güncellemeleri ve Radeon software 22.5.2 sürümü genel olarak sıkıntılı olduğundan bunla alakalı bir durum da olabilir hangi sürümü kurdunuz bilmiyorum ama sadece valorant güncellemelerinden şikayet edenlerde var.

Androeat

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
283
İşletim sisteminiz orijinal mi? Bilgisayarda herhangi korsan bir yazılım yüklü mü?

Androeat

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
283
Yok hocam sadece tp den indirdiğim rdr 2 Türkçe yama var onda da tarama yapınca bir şey çıkmamıştı
Oyundayken "Ctrl+Shift+O" kısayoluyla Radeon'un performans izleme penceresini açın. Bir de oyundayken sistem değerlerinizi kontrol edelim. GPU ve CPU kullanımı ne durumda, sistem ısınıyor mu vs.

KS

Ariseks

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Oyundayken "Ctrl+Shift+O" kısayoluyla Radeon'un performans izleme penceresini açın. Bir de oyundayken sistem değerlerinizi kontrol edelim. GPU ve CPU kullanımı ne durumda, sistem ısınıyor mu vs.
Hocam kısayol çalışmıyor.

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
679
Görev yoneticisinden degerlerinize bi bakin isterseniz. Bende absürt bir virüs vardı içinden geçiyordu tüm sistemin.

KS

Ariseks

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ekli dosyayı görüntüle 2431

Performans sekmesindeki ölçümler kısmından da açabilirsiniz.

İzleme kısmından da gözükmesini istediğiniz verileri seçebilirsiniz.
Hocam bazen bir şey oluyor uygulamanın bazı özellikleri çalışmıyor. Bende vardı eskiden bakıyordum ama galiba güncellemeden sonra gitti. O yüzen kısayol da çalışmıyor.
Ekli dosyayı görüntüle 2432
Bende de sadece izleme var hocam

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri