Valorant'a Bir Gold Olamadım Gitti.

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,152
Vay arkadaşlar ya Gümüş 2 oluyorum 4-5 maç kazanıyorum, Gümüş 3 oluyorum takımıma 10-15 yaş çoluk çocuk geliyor neyse diyorum bir şey olmaz çocuk onlar diğer ele kazanırım diyorum bu sefer de Troll oynayan insanlar denk geliyor. Bir türlü Gold olamıyorum deli ediyorlar bu sefer. :D

Az önce maçtan çıktım miden gitti bizde 4 kişi A dan gitmeye karar verdim adam ayrı oynadı bizden diye öldü bir de diyor '' Salak mısınız? neden gelmiyorsunuz '' deyip oyunu sabote etti.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,102
Vay arkadaşlar ya Gümüş 2 oluyorum 4-5 maç kazanıyorum, Gümüş 3 oluyorum takımıma 10-15 yaş çoluk çocuk geliyor neyse diyorum bir şey olmaz çocuk onlar diğer ele kazanırım diyorum bu sefer de Troll oynayan insanlar denk geliyor. Bir türlü Gold olamıyorum deli ediyorlar bu sefer. :D

Az önce maçtan çıktım miden gitti bizde 4 kişi A dan gitmeye karar verdim adam ayrı oynadı bizden diye öldü bir de diyor '' Salak mısınız? neden gelmiyorsunuz '' deyip oyunu sabote etti.
Cumartesi gel Gold yapayım seni gümüşten çıkmak çok zordur

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
750
Eğer gold seviyesi bir oyuncuysan her türlü çıkarsın. Çok uzun süredir çıkamıyorum ve her maç fazla vuruyorum diyorsan yeni hesap açmanı tavsiye ederim. Golddan çıkmak çok daha zor onuda söyliyeyim.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri