Vatan bilgisayar RTX 2060 sipariş?

dostk9

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Sistemi eline ulaşan oldu mu çünkü benim halen sipariş onaylandı olarak gözüküyor.

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Ben de Vatan Bilgisayar'dan pc hocası sistemini kampanya ile aldım. Sistemin hazırlanması haftasonları dahil 2 hafta sürdü. Kargo çıkana kadarda hazırlanıyorda kalmıştı. Yoğunluğa göre önceden hazırlık ya da ekstra önlem almamışlardı. Çalışan arkadaşın artık yetiştirmek için mesaiye kaldığı söylenmişti.

KS

dostk9

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Ben de Vatan Bilgisayar'dan pc hocası sistemini kampanya ile aldım. Sistemin hazırlanması haftasonları dahil 2 hafta sürdü. Kargo çıkana kadarda hazırlanıyorda kalmıştı. Yoğunluğa göre önceden hazırlık ya da ekstra önlem almamışlardı. Çalışan arkadaşın artık yetiştirmek için mesaiye kaldığı söylenmişti.
Peki hocam memnunmusun sistemden bir hata vs oldu mu

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Şu ana kadar memnunum. Çok kullanıp zorlama fırsatım olmadı ama bir sorunda çıkarmadı. Sadece lga 1700 soğutucu almam lazım daha almadım.

metehan140

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Saat 11.25 te i5 12400f ile aldım, hâla onaylanmadı. Bu problemi yaşayan var mı? İlk taksidini bile ödedim ürünün

Kemo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
127
BENIM SIPARISTE EKRAN KARTI TAKILI GELDI
Bir kişiye daha bu şekilde gitmiş ürün, aslında ekran kartı demonte olsa daha sağlıklı. Telefonda bana söylenen de ayrı yollanacağıydı. Bilemedim

berk1818

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
bana da ekran kartı takılı geldi şok oldum kutu boş olunca korktum takılı geliyor arkadaşlar kasa çok hafif ve içeride oynamadığından herhalde sorun yaşamadıkları için böyle yollamışlar

Tefnut

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
243
Takılı gelen arkadaşlar mutlaka anakartın pci slotunun sağlam olup olmadığını kontrol etsin.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri