Soru Vatan Mağazasından Kandırıldık Ve Kibarca S*Kt*R Çektiler.

berkszr60

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
İşlemci
GOAT V4
Ekran Kartı
GOAT V4
Selamlar ben çorumdan sistemi dün gidip bekleyen ve yarın satılacağını orada öğrenen birisiyim sorun yok gitmişken konuştum taksit vs sordum ve öbür gün sabah 10 da açıldığında burda olun dediler ne olur ne olmaz diye 9.40da dükkan önündeydim 3.sıradaydım 4.sırada da bir arkadaşım vardı ikimizde pclerimiz eski olduğu için almaya gelmiştik neyse içeri girdik kasada YUNUS isimli bir arkadaşımız boş boş oyalandı ve mağaza müdürünü çağırdık direk ismini bilmiyorum kendisi geldi ve stok biticek acele edelim önce fatura keselim sonra alırız sistemi dedik buradan ve mağaza müdürü olduğunu idda eden arkadaş kamera kayıtlarıda mevcuttur alınıp ÇORUM VATAN BİLGİSAYAR şubesinden kontrol edilebilir biz merkezi sistem var dedik kendisi olmadığını idda etti 4 tane sistem var 4 kişiye vereceğiz dedi ben 3. ve arkadaşım 4. sıradaydı hepimizin eline anakart işlemci ekran kartı vs verildi önümüze konuldu işte tc alınıyor numara giriliyor isim soyisim vs önce 1.ye yaptılar 6-7dk sürdü sonra 2.ye yaptılar oda 6-7dk sürdü saat 10.15de 3.sıradaydım ve bana fiş kesmek istediklerinde stok kalmadığını söylediler ben hayatımda böyle bir saçmalık gördüm instagramdan pc hocası instagramına yazdım ama sadece alanları paylaşıyorlar belkide mesajım gitmiyor isteğe düşüyor bilmiyorum kimse ilgilenmedi mağaza müdür resmen bize küfür veya saygısını bozmadı fakat efendice s*ktir çekti ve bize bazı vatan pc mağazalarının 9 da açıldığını söyledi faturalar 10dan önce kesilemez dedi fakat faturalar 9.00 dan 10 a kadar hazırlanıp sisteme tak tak tak 2dk içinde 15-20 pc satın alma faturası girebilirler dedi örnek olarakda amasya nın mağazasını verdi ve 10dan önce açıldığını oranın açılış saatinin 9.00 çorumdan önce açıldığını söylediler herşeyi geçtim bizim merkezi sistem olduğunu söylememize rağmen videoda pc hocasının belirtmesine rağmen çalışan değil mağaza müdürü söylüyor bunu 4 tane var 4 kişiye vereceğiz ilk gelen diyor sonradan neden merkezi sistem var bitti diyor ben anlamıyorum ve bazı şubelerde de arkadan personel sokan tanıdığını çağırtıp önce ona işlem alan bir sürü şey gördüm ve duydum SARI SİTEYE 45bin tl den 33bin tl ye aldıkları pc yi ilana koyanlar zaten ayrı bir ş*refsiz benim bu maduriyetimin ÇORUM VATAN BİLGİSAYAR veya PC HOCASININ YETKİLİLER ile iletişime geçerek sorunumu çözmesini istiyorum biz öğrenciler olarak 3 taksitle nasıl ödeyeceğiz diye düşünüp riske giriyoruz almaya kalkıyoruz üstüne böyle saçma sapan sorunlar yaşayarak alamıyoruzda...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri