Vento PSU Nasıldır? Alınır mı?

nowr.7

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Selamlar arkadaşlar,

GamingGenTr'de Vento kasa var. İçerisinde Vento PSU bulunuyor. Bu kasadaki PSU çok mu kötü, sertifikası vs olmadığı için biraz tedirgin ediyor beni. Ayrıca PSU + kasa olduğu için sonradan farklı bir PSU alıp değiştirme şansım oluyor mu yani PSU kasaya sabit şekilde mi duruyor?

vento-psu.png

Moderatörün son düzenlenenleri:

behnankmscu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
60
Psu hakkında bilgi sahibi değilim ama evet Psu'yu sonradan değiştirebilirsin. Vidalama sistemi üzerine kurulu tüm pc parçaları. PSU vidalarını söküp çıkartma ve değiştirme şansın var. Ve sertifikasız PSU da tavsiye edilmez çünkü sistemi ona emanet ediyorsun.

İsmail

Administrator
Admin
Tepki
124
Kasanın içinde gelen psuyu istersen değiştirebilirsin. Vento güvenilir psu markası olan FSP firmasına ait bir ürün ancak ilgili kasada içerisinde hangi psu kullanıldığından bahsedilmemiş. Bu nedenle psu hakkında yorum yapamıyorum.

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
905
Şahsi görüşüm alınmaz. Bir marka ürün satıyorsa, bu ürün hakkında açıklama yapılmalı. Vento psu modelleri piyasaya sürülüyor ama arkasında kim var? nerede yapılmış? vento kim? kime ait belli değil. Güvenilir olmadığı için almayın derim.

PurpleWebb

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
446
Daha bilindik sağlam markalara yönelmenizi tavsiye ederim. PSU işi şakaya gelmez. PSU da bütçe kısmayın lütfen.

KS

nowr.7

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Daha bilindik sağlam markalara yönelmenizi tavsiye ederim. PSU işi şakaya gelmez. PSU da bütçe kısmayın lütfen.
Aldığım sistem ile birlikte geldi maalesef ama sonradan yenisini alacağım muhtemelen 1 2 ay kullansam sorun olmaz sanırım

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Uzun vadede sorun çıkartabilir ama kısa vadede ki 1-2 ay kısa vadeden sayılır bir problem olacağını sanmam. Tabi bölgenizde ani elektrik kesintileri çok sık olmuyorsa.

Cyber Janissary

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Kasanın içinde gelen psuyu istersen değiştirebilirsin. Vento güvenilir psu markası olan FSP firmasına ait bir ürün ancak ilgili kasada içerisinde hangi psu kullanıldığından bahsedilmemiş. Bu nedenle psu hakkında yorum yapamıyorum.
abi merhaba 1000-1500 TL Bütçeli ofis ve ders çalışma pc toplamaya çalışıyorum oyun oynamayacağım kasa alacağım sadece işlerimi yaparken kasıp donmasın yeter yardımcı olabilir misin ?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri