Yardım Vgn Gamepower Rk86 Alınır Mı, Güvenilir Mi?

EGZZY

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8

VGN GAMEPOWER RK86 Kablosuz Mekanik Klavye, Gaming Klavye Conta Montajlı, 3 Mod (2.4Ghz/Bluetooth/Type C) Apex Pro TKL RGB 75% Oyuncu Klavyesi, TFT Renkli Ekran, Topuz, Hot Swappable Doğrusal Anahtar​

Ürün bu fiyatı 1599TL idi ben aldığımda. Ürün güvenilir mi?
VGN Gamepower markası adı altında satılan Attackshark x3 modelini aldım. Markaya karşı güvenim arttı. Sizce iyi bir klavye mi?
Wireless istiyordum. %75 olması ve RGB olması beni çok cezbetti. Diğer ürünleri kontrol ettiğimde ya %60 oluyorlar yada rgb siz oluyorlar.

Ürünün 1 incelemesi var fakat sürekli stok azalıp yenileniyor. Bu modeli üreticisi kimdir?

@Greewe_Greew başka forumda sizi önerdiler bu konularda düşünceniz nedir ?

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
750
%75 olması cidden çok iyi. şuan %60 bir klavye kullanıyorum ve hala zorluyor beni. f tuşları özellikle. klavyenin markası bilindik, görünüşü güzel, fiyatı uygun switcleri de kaliteli ise alınır.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,108

VGN GAMEPOWER RK86 Kablosuz Mekanik Klavye, Gaming Klavye Conta Montajlı, 3 Mod (2.4Ghz/Bluetooth/Type C) Apex Pro TKL RGB 75% Oyuncu Klavyesi, TFT Renkli Ekran, Topuz, Hot Swappable Doğrusal Anahtar​

Ürün bu fiyatı 1599TL idi ben aldığımda. Ürün güvenilir mi?
VGN Gamepower markası adı altında satılan Attackshark x3 modelini aldım. Markaya karşı güvenim arttı. Sizce iyi bir klavye mi?
Wireless istiyordum. %75 olması ve RGB olması beni çok cezbetti. Diğer ürünleri kontrol ettiğimde ya %60 oluyorlar yada rgb siz oluyorlar.

Ürünün 1 incelemesi var fakat sürekli stok azalıp yenileniyor. Bu modeli üreticisi kimdir?

@Greewe_Greew başka forumda sizi önerdiler bu konularda düşünceniz nedir ?
800 tl daha ekle bunu al
Kablolu olduğunu hissetmezsin

KS

EGZZY

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
800 tl daha ekle bunu al
Kablolu olduğunu hissetmezsin
%60 istemiyorum ve tamamen kablosuza geçmiş bulunmaktayım. Dükkanda kullanacağım ve kablo görüntüsü hoş değil.

%75 olması cidden çok iyi. şuan %60 bir klavye kullanıyorum ve hala zorluyor beni. f tuşları özellikle. klavyenin markası bilindik, görünüşü güzel, fiyatı uygun switcleri de kaliteli ise alınır.
kesinlikle F tuşları önemli benim için %60 ile yapabileceğimi sanmıyorum.

VGN GAMEPOWER X3 (ATTACK SHARK X3) mouse modelini aldım beyaz ve wireless kombini yapmak istiyorum bu klavye ile umarım güzeldir satın alacağım.

Mamut

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
%60 istemiyorum ve tamamen kablosuza geçmiş bulunmaktayım. Dükkanda kullanacağım ve kablo görüntüsü hoş değil.

VGN GAMEPOWER X3 (ATTACK SHARK X3) mouse modelini aldım beyaz ve wireless kombini yapmak istiyorum bu klavye ile umarım güzeldir satın alacağım.
hocam alırsanız deneyimlerinizi paylaşır mısınız

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
750

bende öyle bişey yaptım şuan kulaklık kaldı bir tek. klavye mouse beyaz wireless. keycapslerde biraz kırmızı vardı mouse padi de beyaz ve kırmızı desenli birşey seçtim çok güzel oldu.

gemini

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
28

Hocam aldığınızda deneyiminizi paylaşır mısınız ben de almak istiyorum da klavyeyi. Bir de mouse boyutu nasıl hocam büyük el için uygun mudur ?

KS

EGZZY

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Hocam aldığınızda deneyiminizi paylaşır mısınız ben de almak istiyorum da klavyeyi. Bir de mouse boyutu nasıl hocam büyük el için uygun mudur ?
Elbette paylaşırım. Ve hayır maalesef büyük el için uygun değil. Büyük el için Ajazz AJ139 PRO öneririm.

KS

EGZZY

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
21 Ekimde satın aldım ve bugün ulaştı mouse a göre çok daha hızlıydı. İlk deneyim ve izlenim olarak fazla kaliteli. Çift basma, yada yay sesleri yok. Ekranına git ve fotoğraf koyabiliyorsunuz aralarında geçiş yapabiliyorsunuz. Tek eksik ve kötü olduğunu söyleyeceğim şey madem her tuşa özel rgb yapıyorsunuz neden keycapsler lazer basım değil şeffaf değil harfler. Detaylı incelemesini paylaşacağım fakat klavye henüz yeni geldiği için 1-2 gün deneyimleyip yazacağım.

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
750
21 Ekimde satın aldım ve bugün ulaştı mouse a göre çok daha hızlıydı. İlk deneyim ve izlenim olarak fazla kaliteli. Çift basma, yada yay sesleri yok. Ekranına git ve fotoğraf koyabiliyorsunuz aralarında geçiş yapabiliyorsunuz. Tek eksik ve kötü olduğunu söyleyeceğim şey madem her tuşa özel rgb yapıyorsunuz neden keycapsler lazer basım değil şeffaf değil harfler. Detaylı incelemesini paylaşacağım fakat klavye henüz yeni geldiği için 1-2 gün deneyimleyip yazacağım.
kullanılan switchleri de öğrenebilsek güzel olacak.

gemini

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
28
Reis swithcler hangi renk kırmızı mı?

KS

EGZZY

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8

vgn gamepower ismiyle satılıyor aynı x3 mouse ta olduğu gibi ama attack shark geliyor. Zaten aynı çatının şirketleri.

gemini

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
28

vgn gamepower ismiyle satılıyor aynı x3 mouse ta olduğu gibi ama attack shark geliyor. Zaten aynı çatının şirketleri.
teşekkürler reis gayet güzel klavye parasına göre dediğin gibi sadece keycapsler şeffaf olsaydı lazer basım çok daha iyi olacaktı ancak fiyatına göre en iyisi şuan diye düşünüyorum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri