Video Dahi İzlenmiyor

Osman Yıldız

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
[font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]arkadaşlar cpuz rtaporu text halinde drive attım [/font]
[font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif] cpuz raporu detaylı txt halinde[/font]

[font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]dxdiag ekran[/font]
[font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif] dxdiag sistem[/font]
[font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]arkadaşlar üçünü de paylaştım size zahmet bakabilir misiniz internette video bile açamıyorum tmm ekran kartı düşük ama çoğu kişi 1gb ayarında kullanabiliyor.[/font]
[font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]ekstradan istediğiniz bir bilgi varsa hemen paylaşayım[/font]
[font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][size=small][font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]windows xp diye mi böyle oluyor. windows 7 64 bit yüklersem ki yükleyebilir miyim bu rama bilmiyorum düzzelir mi[/font]
[/font][/size]
[font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]yoksa tek çare yeni ekran kartı mı?[/font]
[font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][size=small][font=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim[/font][/font][/size]

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri