Çözüldü Video linki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tugay10

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Yazık günah 40dk uğraş vakit ayır eline geçen koca bir 0 ! Alan varmı ben şahsen inanmıyorum alabilen oldu mu?

apollonlykos

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
139
Önceden forumda 30dk önce haberi yapılırdı. Youtube videosu paylaşıldığı gibi sistem satışa açık olurdu. Forumu takip edenler alırdı. Bunu değiştirip video yayınlandıktan 1 saat sonra link eklenmeye başlandı. İlk fikir güzeldi ve işliyordu. Ben bu foruma bu sebeple kayıt olmuştum sürekli takip ediyorum bari kayıt açıp yazı yazayım diye. Artık bi manası kalmıyor

AwaRee

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
şu an alıcam alamıyorum giriş yapamıyorum maalesef :/ birde girdikten sonra stogu bitmis olarak karsılasmam umarım

zapkiiiinus

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
22
56 dkdir bekliyorum çok istiyodum valla ya inşallah alabilirim

Wrotch

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
602
Vatan bilgisayar müşteri temsilcisiyle görüştüğümde sitede güncelleme olduğunu söylüyor yani dümen site çöktü diyorum yoğunluktan diyor. Bunları zaten bizde biliyoruz fakat sürekli her sistemde bunun tekrarlanması çok can sıkıcı olay.

Sayko

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
26
Abi Allah aşkına bak şu vatandan sistem yapma:beş para etmez siteleri var 3 kişi zor giriyor.Saattir küfür etmekten biz yorulduk sizde artık yapmayın surdan.Ne sepetteki ürün ne siparis nede saçma sapan yönlendirdiği site.Abi nolur ya walla bak vatan bilgisayardan yapıcagına hiç yapma herkesin kafası rahat olsun yada baska bi satıtıcan 200 300 tl fazlasın yap kimse bu kadar yorulmasın yada bu satıcı internet sitesini düzeltsin.Ciddiyim bu saçma sapan sitesi olan firmay bi son verin.Sizlerden sizi seven bir takipci olarak ricam olsun...

AwaRee

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Abi Allah aşkına bak şu vatandan sistem yapma:beş para etmez siteleri var 3 kişi zor giriyor.Saattir küfür etmekten biz yorulduk sizde artık yapmayın surdan.Ne sepetteki ürün ne siparis nede saçma sapan yönlendirdiği site.Abi nolur ya walla bak vatan bilgisayardan yapıcagına hiç yapma herkesin kafası rahat olsun yada baska bi satıtıcan 200 300 tl fazlasın yap kimse bu kadar yorulmasın yada bu satıcı internet sitesini düzeltsin.Ciddiyim bu saçma sapan sitesi olan firmay bi son verin.Sizlerden sizi seven bir takipci olarak ricam olsun...
maalesef. az önce girmistim bende siteye bakmak için şuan giremiyorum :/

tugay10

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Hahahahahaha, site kendine geldi ve gelir gelmez bilin bakalım ne oldu. Tükendi! :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri