Videoya altyazı nasıl eklenir?

Demir Dağlı

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ödevim için bir videoya altyazı eklemem ve arkaplandaki sesleri kaldırıp, yerine bir fon müziği eklemem gerekli. Önerebileceğiniz düşük boyutlu ve kullanması kolay program var mı?

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,314
Bunun için Windows Movie Maker'ı kullanabilirsin. Her türlü yazıyı ekleyebilirsin. Ardından fon müziği ve sesleri kaldırmak için de Camtasia Studio 7'i öneririm..

E

expert

Guest
Pro show gold da iyidir
Videolarda hemen ÖĞRENİRSİN yaparsın

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
15
MKVToolnix önceden rip yapardım o zamanlar bu paketi kullanırdım. Çok iyidir. içerisinde birleştirme ve ayrıştırma programları bulunur.

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,314
Sony Vegas Pro 11 - 12 veya 13 sürümlerinde Türkçe dil paketi de var. Hem sağlamdır, hem de çok detaylıdır. Ancak öğrenmek biraz zaman alabilir videolu dersleri filan izleyebilirsin..

O

Oğuzhan

Guest
OceanLaB' Alıntı:
Sony Vegas Pro 11 - 12 veya 13 sürümlerinde Türkçe dil paketi de var. Hem sağlamdır, hem de çok detaylıdır. Ancak öğrenmek biraz zaman alabilir videolu dersleri filan izleyebilirsin..

Tamamdır hocam teşekkürler

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
15
vegas zorlar dediğim asırı basit bir şey üzerine filmi at alt yazıyı at göm gitsin

KS

Demir Dağlı

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Movie Maker ile halettim, çok abartı bir şey yapmayacak insanlar için tavsiye ederim. Teşekkürler konu kilit.
İyi forumlar.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri