Viewsonic XG2703-GS 27" ejder logosu sonrası çizgiler çıkma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

NecipCan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Viewsonic XG2703-GS 27" 4ms (HDMI+Display) WQHD IPS  165 HZ 2K Oyuncu Monitör ' ü Sorunu...

[font=Georgia,]Merhabalar, ürünü Hepsiburada aldım ilk başlarda hiç böyle bir sorunlar yoktu biraz zaman geçti kendi kendiliğinden sorun başladı. Ürünü Displayport ile açıyorum ilk bunu söyleyeyim aranızda bu tür sorunla karşılaşan var mı? Ne yapmam gerekiyor? Lütfen zor durumdayım, garantisi mevcut ( 24 Ay ) bu birde hepsiburada'dan garanti işlerini de aksine tam bilmiyorum ama mecbur olursam gönderirim mecburen[/font][font=Georgia,] çünkü bilgisayar daha yeni yani niye bu hata oluyor ki? Lütfen bileniniz varsa bilgilendirirseniz çok minnettar olurum. HDMI ile taktığımda ise, küçük Window ( Pencere modunda ) gibi ekranla açılıyor ejderha logosunu geçtikten sonra kısa bi süre sonra büyülüyor sorun kalkıyor ama niye oluyor ki bu sorunlar?[/font]

[font=Georgia,][size=small]Kesinlikle sorun monitörde çünkü arada sırada monitör açılıyor bazen böyle çizgiler olup açılmıyor yani kasada bi proplem yok galiba yani arada sırada açıp oyun oynuyorum ( Yani galiba ekran kartında arıza yok.. )  bazen böyle sorun olmuyor bazende oluyor ya lütfen yardım.. ne yapabilirim lütfen yardım, şimdiden teşekür ediyorum...[/font][/size]

KS

NecipCan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bir Haftada aradım taradım iğne deliğinden girip çıktım, Sorunu çözdüm, çok şükür. cevap verenlere teşekürler...

KS

NecipCan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Valla hocam, 3-4 gündür denemediğim şey kalmadı ama olmadı hiç olmadı başarısızlıkla sonuçlandı herşey, iğneden kuyu kazdım diyebilirim okadar diyim yani... son çare olarak ta format atalım dedim formatta olmassa zaten garantiye yolluyacaktım formatla ilginç ama geçti... geçti yani formatla, sanırım sorun ne monitörde ne kasadaymış nede ekran kartında sorun galiba yazılımlardaymış tahminimce bilmiyorum ya neyse, formatla geçti ya gerisi beni alakadar etmez :D Bu Arada Format Windows 10 Pro Attım... Maşallah :D Eskisinden sağlam oldu pc vallahi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri