W11 Pro Yükleme

ibrahimdeneme

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
59
Merhabalar, Hero sistemini aldım ve Windows 10 yüklü geliyormuş sanırım ben sistemi almadan önce w11 pro aldım acaba deneme sürümünden direk w11 yüklemeli miyim yoksa flashla mi yüklemem gerekiyor?

Birde sizce şu anda bu sistem için Windows 10 mu kullanmak mantıklıdır yoksa W11 Pro mu?

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Merhabalar, Hero sistemini aldım ve Windows 10 yüklü geliyormuş sanırım ben sistemi almadan önce w11 pro aldım acaba deneme sürümünden direk w11 yüklemeli miyim yoksa flashla mi yüklemem gerekiyor?

Birde sizce şu anda bu sistem için Windows 10 mu kullanmak mantıklıdır yoksa W11 Pro mu?
W11 pro lisans keyi mi aldınız ?

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
2 türlüde oluyor. İçinize sinmesi için usbden de kurabilirsiniz. Uğraşmaya gerek yok derseniz yükselterek geçebilirsiniz.
Win 10 daha uzun süre kullanıldığı için daha çok öneriliyor. Win 11 kullanan arkadaşlarımın sorun yaşadığını duymadım.

KS

ibrahimdeneme

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
59
2 türlüde oluyor. İçinize sinmesi için usbden de kurabilirsiniz. Uğraşmaya gerek yok derseniz yükselterek geçebilirsiniz.
Win 10 daha uzun süre kullanıldığı için daha çok öneriliyor. Win 11 kullanan arkadaşlarımın sorun yaşadığını duymadım.
Baktım yeni güçlü sistemlerde W11 öneriyorlar bende kararsız kaldım 30₺ falan verdim ama eğer ki w10 daha iyiyse onuda alabilirim

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
O zaman en iyisi yarın Pckolik'i arayıp kendilerine kurulum için bir ricada bulunayım yapmazlarsa ben internetten bakarak yaparım umarım
Hocam Bilgisayarı açtıktan sonra Kurlum basit zaten geldiğinde bu konu üzerinden devam edersiniz sadece size usb lazım 8gb ve üstü onlar Win 10 gönderirler.

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
Elinizde boşta usb varsa çok basit ve pek zaman almayan işlem. Gönderin yapalım deseler bile yazışma ve işlem için bilgisayarın gidip gelmesine gerek yok. Hem size zaman kaybı hem de şirkete ekstra masraf

KS

ibrahimdeneme

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
59
Elinizde boşta usb varsa çok basit ve pek zaman almayan işlem. Gönderin yapalım deseler bile yazışma ve işlem için bilgisayarın gidip gelmesine gerek yok. Hem size zaman kaybı hem de şirkete ekstra masraf
Daha montaja geçmediler. Belki ellerinde w11 usbsi vardır diye aslında

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri