WannaCry Sonrası Çift İşletim Sistemi Kullanımı

InUtero2701

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba arkadaşlar ben önceden Windows 10 ve Windows 7 kullanıyordum. Taaaa ki WannaCry olayı çıkana kadar. WannaCry olayı çıktığında ben Windows 7'yi silmiştim fakat şu an çift işletim sistemine geri dönmeyi düşünüyorum. D'ye Windows 8.1 (belki Windows 7 de olabilir) kurmak istiyorum. Bunlardan birini kurarsam ve Windows 10'a yaptığım gibi SMB 1.0'ı kapatıp, güncellemeleri yükledikten sonra COMODO Firewall, ESET NOD32 ve Malwarebytes Anti-Ransomware kullansam bir de ek olarak Windows 10 altı sistemlere gelen güncellemeyi yüklersem bulaşma ihtimali Windows 10'dakiyle aynı mı olur? 

Dipnot:"Linux veya Hackintosh kur" demeyin Creative ses kartım ve Siberia 150 kulaklığım tam işlevleriyle çalışmıyor (ses kartının equalizer, crystalizer, vs. özellikleri)

KS

InUtero2701

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Expert' Alıntı:
güvenlik konusunda w10 çok iyi w7 veya 8.1 hangisi derken 8.1 kur eset yükle güvenlik konusunda 8.1 7 den daha iyidir

Orasını tabi ki de biliyorum Windows 10 güvenlik açısından hepsinden iyi fakat yedekte de bir tane Windows dursun istiyorum. Cevabınız için teşekkür ederim zaman bulduğum an Windows 8.1 yükleyeceğim.

Nurettin ÖZEN

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Vallahi ne yalan söyleyim verilerim kıymetli diye komple windows u bırakıp Macintosh geçiş yaptım. Makinam güçlü bir makina ve oyun çok fazla oynamadığım kodlama yaptığım için sorun teşkil etmedi.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri