WhatsApp açılmıyor.

Eymen

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
İyi günler hocalarım dün durup dururken WhatsApp a birşeyler oldu açılmamaya başladı sildim ve tekrar yükledim hatta son zamanlardaki verilerimden oldum ama bir şey değişmedi ancak şöyle Bir şey var WhatsApp i ana ekrandan üstüne basarak açamıyorum ama herhangi bir sohbet bildiriminden açıp sorunsuz kullanabiliyorum nasıl çözebilirim. Yardımcı olursanız çok memnun olurum.

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
812
Kullandığınız uygulamalar arasında Whatsapp 'ı etkileyen bir uygulama varsa onu durdurup deneyin. Android kullanıyorsanız önce mevcut verilerinizi yedekleyin ardından Uygulamaya basılı tutup Uygulama Bilgileri > Depolama > Veriyi sil 'in (DİKKAT! Bu işlem Whatsapp 'ınızı ilk yüklediğiniz hale getirir önceki verileriniz için yedekleme yapın) ve tekrar deneyin.

IOS kullanıyorsanız da benzer işlem olması gerekli araştırmanızı öneririm. Bunun dışında yine Android kullanıyorsanız Google Play 'den Whatsapp sayfasına girin sayfayı kaydırın "Beta Programı" gözüküyor ve Katıl butonu varsa Beta' ya katılın biraz bekleyin uygulama için güncelleme gelecektir. Güncelleme yaptıktan sonra tekrar deneyin.

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
346
Selamlar, kullandığın cihaz xiaomi marka bir telefon mu ? Sormamım sebebi bir yada 2 hafta kadar önce aynı durum benimde başıma geldi. Wp'yi silip yeniden kurup cihazı yeniden başlattım sorun düzeldi. Benim telefonda (redmi note 10 pro) 2 tane Wp var bundan kaynaklı olduğunu düşünüyordum ama silip yükleyince sorun gitti.

KS

Eymen

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
Xiaomi redmi note 8 pro telefonumun markası ne yapmalıyım silip yükledim işe yaramadı.

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
346
İkincil bir whatsapp uygulaması var ise iki uygulamayı da kaldır telefonu kapatıp tekrar aç ve Play Store üzerinden whatsapp'ı tekrar indir. Benim uyguladığım ve çözüme ulaştığım yöntem bu şekilde oldu.

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
346
Xiaomi marka telefonlarda Ayarlar > Uygulamar > Çift Uygulamalar kısmında telefonda yüklü olan bir uygulamayı örneğin whatsapp ı çift uygulama olarak atama yapar ve varsa ikinci bir numara ile whatsapp'a giriş yapabilirsin. Bu şekilde sürekli olarak hesap ekle / kaldır demeden iki farklı numarayı tek telefonda kullanabilirsin. Eğer sende whatsapp'ı çift uygulamar kısmından aktif ettiysen onu da kaldırmanı önerdim. Eğer çift uygulama olarak aktif ise az önce bahsettiğim adımlarda ilerleyerek whatsapp'ı seçip " Çift Uygulamar " onay kutucuğunu pasif yaparak devre dışı bırakabilirsiniz.

KS

Eymen

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
Xiaomi marka telefonlarda Ayarlar > Uygulamar > Çift Uygulamalar kısmında telefonda yüklü olan bir uygulamayı örneğin whatsapp ı çift uygulama olarak atama yapar ve varsa ikinci bir numara ile whatsapp'a giriş yapabilirsin. Bu şekilde sürekli olarak hesap ekle / kaldır demeden iki farklı numarayı tek telefonda kullanabilirsin. Eğer sende whatsapp'ı çift uygulamar kısmından aktif ettiysen onu da kaldırmanı önerdim. Eğer çift uygulama olarak aktif ise az önce bahsettiğim adımlarda ilerleyerek whatsapp'ı seçip " Çift Uygulamar " onay kutucuğunu pasif yaparak devre dışı bırakabilirsiniz.
Çok teşekkürler bu mesajı gördükten sonra hiç başka bir şey yapmadan cihazi yeniden başlattım ve artık uygulamanın üzerine basınca açılıyor. Tekrar teşekkürler

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri