whatsapp foto atma

hslr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
whatsapp dan foto göndermeye çalıştığımda tek/çift tık olmuyor böyle saat işareti gibi bir işarettte kalıyor.Galiba göndermeye çalışıyor olarak kalıyor ama göndermiyor nedeni ne olabilir acaba?

Enes Değirmenci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
İnternettten kaynaklı problemler,whatsaptan kaynaklı problemler gibi telefonunuzu yeniden başlatın yada internet bağlantınızı kesip yeniden bağlanın illa bu yöntemlerden biri çözmesi gerekiyor....

KS

hslr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam belirtmeyi unutmuşum bu sorun sadece WiFi de oluyor ve bugün başıma geldi wifiyi kapatıp hücresel veriyi açtığımda sorun olmuyor

KS

hslr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Modeme de reset attım telefonu yeniden başlattım ama düzelmedi birde dediğim gibi bugün bir anda böyle oldu

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Anladığım kadarı ile 3 problemin olabilir ilki Watsapp ile alakalı bir durum olabilir uygulamayı silip tekrar kurmak sorunu çözebilir. 2. olarak Modem arayüzünden Wifi ayarlarını kontrol et internet için upload ayarların kısıtlanmış olabilir. Son olarak telefonu birde 5 Ghz 'den bağla var ise.

Enes Değirmenci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Anladığım kadarı ile 3 problemin olabilir ilki Watsapp ile alakalı bir durum olabilir uygulamayı silip tekrar kurmak sorunu çözebilir. 2. olarak Modem arayüzünden Wifi ayarlarını kontrol et internet için upload ayarların kısıtlanmış olabilir. Son olarak telefonu birde 5 Ghz 'den bağla var ise.

Ben whatsaptan olduğunu düşünüyorum...

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Enes Değirmenci' Alıntı:
ugur.gozaydin' Alıntı:

Ben whatsaptan olduğunu düşünüyorum...

Yani banada öyle geldi birde Watsapp 'ta mobil veride yada Wifi 'de kullan diye bir seçenek varmıydı? Varsa buda olabilir.

KS

hslr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
uygulamayı kaldırdım ve geri yüklemek için app store girdim herkes aynı sorundan muzdaripmiş (acaba sadece android kanadında mı sorun) sonuç olarak uygulama ile alakalıymış ilginiz için teşekkür ederim iyi geceler (birde ios kullanan varsa sorun yaşayıp yaşamadığını belirtirse güzel olur merak ettim :D)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri