Yardım Whatsapp Mesajlarım Gitti Acil Yardım Lütfen

hamzaoztas

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocalarım merhaba ben whatsapp aero indirdim sonra android/media/com.whatsapp taki dosyaleı önce yedekledim ondan sonra kopyalayıp aeronun whatsapp dosyasına attım baktım aero bana göre değil sildim şimdi normal whatsappa giriyorum eski mesajlarım gelmiyor ama yedeğim var(com.whatsapp dosyasını aeroya atınca mesajlar geliyor whatsappa attığımda gelmesini bekliyorum ama velmiyor) bu sorunu yaşayıp çözen varsa yardımcı olabilirmi lütfen

KS

hamzaoztas

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Sorunu çözdüm belki yardımcı olur diye çözümü sizlede paylaşayım
Normal whatsapp tan aero whatsappa dosyaları taşırken sorun olmuyor fakat aero dan aynı klasöre taşırken sorun yaşıyoruz(android/media/com.whatsapp) şöyleki yedek aldığınız dosyayı hem android/media/com.whatsapp klasörüne ve direk telefonun hafızasındaki Whatsapp isimli bir klasörümüz var aynı dosyaları o klasörün de içine taşıyın fakat burası önemli bu adımlardan önce whatsappı silin yükleyin ve ayarlardan uygulamalara gidip whatsappa dosya erişim izni verin sonra dediğim gibi yedeklediginiz dosyayı hem android/media/com.whatsappa heme ana dizindeki whatsapp klasörüne eğer ana dizinde Whatsapp klasörü yok ise kendiniz Whatsapp klasörü oluşturun ve yedeği içine atın sonra uygulamayı açın numaranızı doğrulayı yedekleme ekranında yedeklemeniz gözükecektir ben sorunu bu şekilde çözdüm umarım sizde faydalanabilirsiniz

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri