Whatsapp Silinen Dosyaları Geri Getirme

FurkanBrkz

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
44
Arkadaşlar iyi akşamlar. Whatsappı yanlışlıkla telefondan kaldırdım ve tekrar kurdum. Ama eski dosyalarım gelmedi. Google hesaplarına vs. seçtim, internette videolara baktım çözüm bulamadım. Bir videoda telefonda whatsapp klasörüne girip databases dosyasında birşeyler yapılıyordu izlediğim videolarda ama whatsapp klasöründe ne Media Ne DataBases ne Backup Klasörü var. Bilginiz var mıdır?

KafadanKontak

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
246
Hemen gelmez eğer Google Drive yedeklemesini hatalı yapmadıysan. Arka planda indirmeye devam eder yedeklenen fotoğraf ve yazışmaları. Ama tabi hatalı yaptıysan orası sıkıntı oluşturabilir. Aşağıda bendeki dosya konumunu paylaştım. Tekrar bir kontrol et dilersen sende de bu konumda olabilir. Belki yanlış bir yere bakıyorsundur.

2022-09-20 00.02.24.jpg

KS

FurkanBrkz

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
44
Hemen gelmez eğer Google Drive yedeklemesini hatalı yapmadıysan. Arka planda indirmeye devam eder yedeklenen fotoğraf ve yazışmaları. Ama tabi hatalı yaptıysan orası sıkıntı oluşturabilir. Aşağıda bendeki dosya konumunu paylaştım. Tekrar bir kontrol et dilersen sende de bu konumda olabilir. Belki yanlış bir yere bakıyorsundur.

Ekli dosyayı görüntüle 7457
Hocam bende buraya gittim. Sanırım yedekleme alakalı sıkıntı oldu. Geri dödürmenin yolu yok mu. Telefondaki videolar, fotoğraflar nasıl gider anlamış değilim.

KS

FurkanBrkz

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
44
Öncelikle galerinde çöp kutusu özelliği varsa belki silinenlerde olabilir. Veri kurtarma programlarını da kullanabilirsin.

Bildiğim en iyi program budur veri kurtarma konusunda.
Teşekkür ederim. Konu dışı yorumun altı ekran kartı, işlemci, anakar vs. nasıl yazılıyor hocam?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri