Wifi Adaptörüm Çalışmıyor

Sadece Ben

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
75
Arkadaşlar selam. Yeni bir bilgisayarım var. Modem ile uzak olduğundan kablo yerine wifi adaptör kullanıyordum birkaç aydır. Şu son birkaç gündür kopmalar yaşıyordum. Şuan ise hiç bağlanamıyorum. Bazen bilgisayardan giriş değiştirdiğimde bağlanıyor. Fakat sonra 1-2 dk içerisinde bağlantı kopuyor. Modem 2-3 yıldır var. Tp-linkin. Acaba eskidiğinden dolayı olabilir mi ? Wifi Adaptör ve reuter önerilerine açığım. Yardımlarınız için teşekkürler şimdiden.

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Arkadaşlar selam. Yeni bir bilgisayarım var. Modem ile uzak olduğundan kablo yerine wifi adaptör kullanıyordum birkaç aydır. Şu son birkaç gündür kopmalar yaşıyordum. Şuan ise hiç bağlanamıyorum. Bazen bilgisayardan giriş değiştirdiğimde bağlanıyor. Fakat sonra 1-2 dk içerisinde bağlantı kopuyor. Modem 2-3 yıldır var. Tp-linkin. Acaba eskidiğinden dolayı olabilir mi ? Wifi Adaptör ve reuter önerilerine açığım. Yardımlarınız için teşekkürler şimdiden.
Takılı olduğu usb de güç seçeneklerinden tasarrufa alıyor olabilir. Ne kadar mesafe var ve ne zaman başladı sorun ayrıca modeli nedir?

KS

Sadece Ben

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
75
Takılı olduğu usb de güç seçeneklerinden tasarrufa alıyor olabilir. Ne kadar mesafe var ve ne zaman başladı sorun ayrıca modeli nedir?
Arada küçük bir oda ve küçük bir tuvalet var. Sorun, yazdığım gibi birkaç gündür vardı. Bugün de hiç bağlanamıyorum. Şuan telefondan yazıyorum. Modelini bilmiyorum. 2-3 yıllık

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Aygıt özelliklerine tıklayıp tasarruf alabiliyor, onu kapatmayı deneyelim önce. Cihazın güncel versiyonu varsa güncellemeyi deneyelim. Yazılımı varsa güncelse silip tekrardan kurmakta işe yarayabilir.

KS

Sadece Ben

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
75
Aygıt özelliklerine tıklayıp tasarruf alabiliyor, onu kapatmayı deneyelim önce. Cihazın güncel versiyonu varsa güncellemeyi deneyelim. Yazılımı varsa güncelse silip tekrardan kurmakta işe yarayabilir.
Hocam direkt bağlanmıyor internete. Yükleyemem maalesef.

KS

Sadece Ben

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
75
Yazılımını silin otomatik windows gördüğü haliyle deneyin. Arkada klavye fare yeri varsa onlardan birinin de yerine takıp deneyebilirsiniz.
Arkadaki boş yerlere takıp denedim ama maalesef olmadı. Teşekkürler.

KS

Sadece Ben

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
75
Işığı yanıyor. Dün düzeldi. Şuan kullanıyorum ama yine de değiştirmeyi düşünüyorum.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri