Win 10 veya win 11

KS

Furkan12

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Formmat atınca veya başka bilgisiyara geçince ondada kullanmak istiyorum onda varmı

KOCAEFE

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
496
Yukarda kinden mi istiyorsunuz.

Aralarında fiyat harici hiç bir fark yok.
Kısa açıklaması her ikisi de anakart değişikliğinde yeniden alınması gerekir. Çünkü RETAİL key böyledir.
Sebebini uzunca açıklamaya gelirsek:
Webtekno bir ara sormuş Microsoft yetkililerine ve söylediklerine göre ya sahte ürün ya da sızdırılmış lisansmış. Belirli bir zaman sonra lisans sahteyse kullanıma kapatılır demişler. Yıllardır bu ucuz keylerden kullanıyorum ama hala Windows kullanımım etkilenmedi. Orijinal değilse niye engellemiyorlar? Windows'a kendi satın aldığım keyi ihbar ettim ve hala kullanmaktayım. İlk başta sorduğum soruya yanıt veren yetkililer sahte olabilir ve bizim mağazımızdan alın demişlerdi ama cevap olarak key'i paylaştığımda sahte olup olmadığını kontrol eder misiniz dediğimde herhangi bir geri dönüş almadım. Baktım ki kullanıma da kapatmıyorlar keyifleri bilir deyip devam ediyorum. Belki de bu satılan ürünlerinden Microsoft TR ekibine kendileri eksik bilgi veriyor orasını bilmiyorum. Bugüne kadar bu konuda bizzat Microsoft bana bir açıklama yapmadı. Pahalı keylerde türünden ötürü anakart da değişse kullanmaya devam edilebiliyor.

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri