Win 10 Yükseltme

hazerfen01

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
25
Hayırlı Ramazanlar öncelikle.

Win 7'den Win 10'a yükseltirken ürün anahtarı istiyor yükseltemiyorum nasıl ürün yükseltebilirim? yada ürün anahtarı bulurum ücretsiz?

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,095
Hayırlı Ramazanlar öncelikle.

Win 7'den Win 10'a yükseltirken ürün anahtarı istiyor yükseltemiyorum nasıl ürün yükseltebilirim? yada ürün anahtarı bulurum ücretsiz?
Ücretsiz bulamazsınız windows un ana sayfasından w10 indirirseniz pc resetleyip ücretsiz kurabilirsiniz ama yanda silik olarak sürekli windows u etkinlestir yazar

KS

hazerfen01

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
25
Forumda crack yasak ücretsiz kimse öneremez 50 60 ₺ key alıp kullanabilirsiniz.
crack demiyorum sağ altta yükseltin mesajıyla birlikte olsun dedim. sonradan yükseltebilirim zaten, bi ara ücretsiz yükseltebiliyordu o yüzden sordum bitmiş.

KS

hazerfen01

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
25
Ücretsiz bulamazsınız windows un ana sayfasından w10 indirirseniz pc resetleyip ücretsiz kurabilirsiniz ama yanda silik olarak sürekli windows u etkinlestir yazar
usb'ye win 10 iso olarak yükledim çalıştırdım ama benim win 7 korsan sanırım ürün anahtarı istiyor

shogun

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
350
Windows 7'niz etkin mi şu an?
Eğer öyleyse Microsoft'un sunduğu ücretsiz yükseltmeden faydalanabilirsiniz. Key'i bilmenize gerek yok.

Adım Adım Takip edin.
1. Medya oluşturma aracı ile Windows 10 USB'si oluşturun.
2. Oluşturduğunuz Windows 10 USB'deki gatherosstate.exe dosyasını yükseltme yapacağınız bilgisayara kopyalayın.
3. Aktive edilmiş Windows'unuzda bu dosyayı çalıştırın. Aynı klasörde GenuineTicket.xml adında bir dosya oluşacak. Bu dosyayı USB Flash disk gibi bir yere kopyalayın.
4. Bilgisayarınızın internet kablosunu çıkarın. Windows 10 kurulum esnasında internet bağlı olmasın.
5. Windows 10'u temiz kurulum yapın. Key isteme ekranında atla seçeneğini seçin. Burada dikkat etmeniz gereken husus, yükseltme yaptığınız işletim sistemi Windows'un home versiyonu ise home, pro versiyonu ise pro versiyonunu kurmaktır.
6. Kurulum bittikten sonra bilgisayarı yeniden başlatın.
7. GenuineTicket.xml dosyasını C:\ProgramData\Microsoft\Windows\ClipSVC\GenuineTicket\ klasörüne kopyalayın (bu klasör gizlidir) ve bilgisayarı tekrar yeniden başlatın.
8. internet kablosunu takın. 1-2 dakikaya Windows 10'unuz aktive olmuş olması gerekir.

Bundan sonraki temiz Windows 10 kurulumlarında yukarıdaki adımları yapmanıza gerek yok. Sadece Windows 10 kurup internete bağlanın. tekrar aktive olacaktır. Kalıcı yükseltme lisansına sahip oldunuz.

Son düzenleme:
KS

hazerfen01

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
25
dediğin şekilde yaptım oldu teşekkürler

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri