Win10 usb ses

Furkan Aksu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Pc yi açtığımda usb sesi geliyor win10 pro sistem de yeni topladım bu usb sesinin gelmesi neden kaynaklı açtıktan sonra sadece 1 defa o ses geliyor acil

onur.firatt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Sisteme USB ile takılı olan cihazlardan örnek taşınabilir HDD takılı ise her açılışta onu tekrar okuyordur.

Ayrıca tüm yazılımlar yüklü mü? Ses kartı vb.

KS

Furkan Aksu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Yüklü taşınabilir takılı degil durumu çözemedim

KS

Furkan Aksu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Klavye mouse takılı olmadan açtım yine aynı sesi verdi driver Booster ile usb lerin güncellemesini yaptıktan sonra pc resetledim açılmadı sistem geri yükledim sorun devam ediyor ana kartta mı sorun var acaba birde 144 hz monitör olmasına rağmen oyunda titreme yapıyor ekran kartı vs herşey güncel ssd demi sıkıntı var acaba

KS

Furkan Aksu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam win7 indirsem gtx1060 sisteme i5 7400 de işlemci var daha iyi olmazmı win10 dan pek memnun kalmadım birde linkini atarsanız sevinirim

son_oyun_indir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Windows 7 Ultimate Sağlam Indir
Neyse ki Microsoft için, Windows 7 sadece dönüşten daha fazlasıdır. Kararlı, pürüzsüz ve son derece parlak, yeni grafik özellikleri, Mac OS X dock ile rahatlıkla rekabet edebilen yeni bir görev çubuğu ve hem kullanımını hem de daha güvenli hale getiren cihaz yönetimi ve güvenlik geliştirmeleri sunuyor. Daha da önemlisi, kısmen donanımın yakalanması ve kısmen Microsoft'un Windows 7'yi olabildiğince fazla kişi tarafından erişilebilir hale getirmek için büyük çaba sarf etmesi nedeniyle Vista'nın talep ettiği donanım yükseltmelerini gerektirmez. sonoyunlarindir.com
Windows 7 için genel test işleminin bir sınırlı kullanılabilirlik beta ve bir sürüm adayı içerdiğini ve bazılarının şimdiye kadarki en büyük shareware deneme süresi adını verdiğini belirtmek önemlidir. Vista gibi buggy ve tahriş edici, Windows 7 değil. Bunun yerine, Microsoft'un Vista'nın olmasını dilediği Windows XP'nin halefi ve nihayet OS X ve Linux gibi diğer büyük işletim sistemleriyle rekabet gücüne sahip.
Microsoft, Windows 7'nin altı sürümünü sunmaktadır: Başlangıç,  Home Premium ,  Professional ,  Ultimate , OEM ve Enterprise. Redmond'un en yoğun şekilde tanıtacağı üç sürüm  Home Premium, Professional ve Ultimate'tır , ancak Starter tüketiciler tarafından da kullanılabilecektir.
Windows 7 hem 32 bit hem de 64 bit sistemleri destekleyecektir. 32-bit için minimum gereksinimler arasında 1GHz işlemci, 1GB RAM, 16GB kullanılabilir sabit disk alanı ve WDDM 1.0 veya daha yüksek sürücülü DirectX 9 grafik cihazı sayılabilir. 64 bit sistemler için en az 1 GHz işlemci, 2GB RAM, sabit sürücünüzde 20GB boş alan ve WDDM 1.0 veya üzeri sürücülü DirectX 9 grafik cihazı gerekir. Yerel dokunmatik özelliklerden yararlanmak için dokunmatik ekranlı monitör gerekir. Bazı kullanıcıların Windows 7 beta'yı 1GB'tan daha az RAM ile çalıştırmanın sınırlı olduğunu iddia ettiğini unutmayın, ancak bu önerilmez.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri