Windows 10 Artık Ücretli!

O

Oğuzhan

Guest
Değerli forum üyeleri ve misafirlerimiz bu Cuma günü yani yarından itibaren Windows 10 ücretli olarak sunulacak

Hala ben Windows 10'a geçmedim diyorsanız bir kez daha kararınızı gözden geçirmenizi tavsiye ederim 

goaM2L.jpg

tglclk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Oğuzhan' Alıntı:
Değerli forum üyeleri ve misafirlerimiz bu Cuma günü yani yarından itibaren Windows 10 ücretli olarak sunulacak

Hala ben Windows 10'a geçmedim diyorsanız bir kez daha kararınızı gözden geçirmenizi tavsiye ederim 

goaM2L.jpg

Bende crackli 7 vardı yükseltmeyi denedim olmadı serial falan istedi. Sonra crackli 10 yükledim ::D Nasıl orjinal yaparız? Ya da güncellemeleri açsam patlar mı ola?

KS
O

Oğuzhan

Guest
tglclk' Alıntı:
Oğuzhan' Alıntı:

goaM2L.jpg

Bende crackli 7 vardı yükseltmeyi denedim olmadı serial falan istedi. Sonra crackli 10 yükledim ::D Nasıl orjinal yaparız? Ya da güncellemeleri açsam patlar mı ola?

Güncelleme konusunda bilgim yok fakat orjinal yapmak için internette bir araştırma yaparsanız crack veya key programları bulabileceğinizi düşünüyorum.

tglclk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Oğuzhan' Alıntı:
tglclk' Alıntı:

Güncelleme konusunda bilgim yok fakat orjinal yapmak için internette bir araştırma yaparsanız crack veya key programları bulabileceğinizi düşünüyorum.

Zaten crackli ama orjinal hale getirme şansımız var mı?

KS
O

Oğuzhan

Guest
tglclk' Alıntı:
Oğuzhan' Alıntı:

Zaten crackli ama orjinal hale getirme şansımız var mı?

Şimdi masaüstünüzün sağ alt köşesinde sahte sürüm yazmıyorsa açılışta sahte bildirimi gelmiyorsa orijinal den farkı yoktur zaten

KS
E

expert

Guest
Orjinal yapmak için Windows 8.1 yükle Crack yap sonra yükselt Windows 10 na

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri