Windows 10 Güncelleştirmeler İndiriliyorda Takılma

CamperBey

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşlar bugün Windows 10 Orjinal Pro 64 bit Türkçe aldım bir sıkıntılardan dolayı bu sıkıntılarım devam ediyor bazıları çözüldü. Fotoğrafta göründüğü gibi indiriliyor diyor fakat ilerleme kaydedemiyor.

[img=454x457]  

Mesela bir programı açmaya çalışınca bekletiyor. Yanıt 35 dakika sonra geliyor.  :mad:

[img=480x167]

smart38

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
DOSTUM benzer problemi bende yaşadım güncelleme ilerlemesi 0 da duruyordu ancak pc yi 3-4 saat kullanıp kapatıyordum sonra windowstan bildirim geliyordu (güncelleştirmeleriiz hazır yüklemek için yeniden başlatın) şeklinde başlatıncada güncelleştirmeleri yüklüyordu programların geç açılmasınıda program yollarıın değişmesine bağlıyorum bunların gnel çözmü için ayarlardan windows update ye girin ordan gelişmiş seçenekler diyin orada güncelleştirme geçmişini görüntüleyin e tıkla orada eğer güncelleştirme yaptıysa önceden onlar gözükecek onların hepsini kaldırın ve pc yi yeniden başlatın ardından güncellemeleri denetleye tıklayın ve indirin
eğer buda çözüm olmazssa sistem geri yükleme ile bilgisayarınız kendini otomatıik olarak en iyi çalıştığı zamandaki ayarları alacak kendini düzeltecetir
(son çare format) yada sıfırlama

KS

CamperBey

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
smart38' Alıntı:
DOSTUM benzer problemi bende yaşadım güncelleme ilerlemesi 0 da duruyordu ancak pc yi 3-4 saat kullanıp kapatıyordum sonra windowstan bildirim geliyordu (güncelleştirmeleriiz hazır yüklemek için yeniden başlatın) şeklinde başlatıncada güncelleştirmeleri yüklüyordu programların geç açılmasınıda program yollarıın değişmesine bağlıyorum bunların gnel çözmü için ayarlardan windows update ye girin ordan gelişmiş seçenekler diyin orada güncelleştirme geçmişini görüntüleyin e tıkla orada eğer güncelleştirme yaptıysa önceden onlar gözükecek onların hepsini kaldırın ve pc yi yeniden başlatın ardından güncellemeleri denetleye tıklayın ve indirin
eğer buda çözüm olmazssa sistem geri yükleme ile bilgisayarınız kendini otomatıik olarak en iyi çalıştığı zamandaki ayarları alacak kendini düzeltecetir

Dün gece açık bıraktım bilgisayarımı indirir umuduyla ama maalesef sabah kalktığımda halen %0 daydı ve bir bildirim de gelmemişti dün formatladım zaten bilgisayarımı formatın çözüm olacağını sanmıyorum :(

smart38

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
CamperBey' Alıntı:
smart38' Alıntı:

Dün gece açık bıraktım bilgisayarımı indirir umuduyla ama maalesef sabah kalktığımda halen %0 daydı ve bir bildirim de gelmemişti dün formatladım zaten bilgisayarımı formatın çözüm olacağını sanmıyorum :(

formatı direk win 10 olarakmı attın cd yada flsh diskten
yoksa sıfırlamayımı kullandın

KS

CamperBey

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
smart38' Alıntı:
CamperBey' Alıntı:

formatı direk win 10 olarakmı attın cd yada flsh diskten
yoksa sıfırlamayımı kullandın

Kutudan windowsun flash'ı çıktı onu taktım formatı ondan attım ssd'deki herşeyi sildim windowsu ona kurdum yani anlaşılacağı şekilde temiz kurulum yaptım :-/

smart38

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Sorun çözülürse bildirirsen sevinirim yoksa dahada yardımcı olmaya çalışacağım :)

abdul.ates

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ben yaklasik1.5 senedir windows 10 kullaniyorum yani gelistirilme asamasindan berri attigin resimde guncellestirmeler indirilirken ayrintilar kismi var hangisinin indirildigini / yuklemeye hazir oldugunu orada gorebilirsin buyuk ihtimal guncellestirme indirilme icin bekleniyor yazar ben bunun cozumunu yeniden baslatarak cozdum uygulamara gelecek olursak bu sorunu ilk kez sende gordum

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
13
ben de de zaman zaman sıfır gösterip daha sonar bitiyor. Ya da reset atıyorum başlatıyorum. Onun dışında takılma olmaz varsa server kayanaklıdır. Eğer ki bağlantıda problem yoksa. once bir kendi baglantınızı control edin, akabinde güvenlik duvarının windows bağlantılarını engelleyip engellemediğine bakın. Muhtemelen öyle bir şey yoktur ama yine de control edin.

crossquadappdev

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
C:\Windows\SoftwareDistribution\Download klasörünü boşalt services.msc den updateyi yeniden başlat autoruns ile bilgisayar açılışında gereksiz çalışan tüm bileşenleri devre dışı bırak bilgisayarı başlattan değil gücünü keserek kapatıp aç sonra güncellemeyi tekrar dene

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri