Windows 10 Key Satın Alma

Ozankrk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Merhaba;

Arkadaşlar yeni pc aldım ve windows 10 kurdum. Parayla satılan key almayı düşünüyorum.Daha önce alıpta memnun kaldığınız site var mı ?

Powerfull1995

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Ben keysepetinden office aldım sorunsuz şekilde çalışıyor orayı önerebilirim.

Moderatörün son düzenlenenleri:

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
10 larca sistem kurmuşluğum var , lazımbana HOF bilişim üzerinden aldığım keylerde. Ama artık internet satışı yok sanırım. Ben wp üzerinden ulaşıyorum sponsor gibi takılıyor ücretsiz alıyorum . Onun dışında son zamanlarda Lazımbana üzerinden aldığım win10 keyler yaramaz 5 gün sonra geliyor.

MURDOCK

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Merhaba;

Arkadaşlar yeni pc aldım ve windows 10 kurdum. Parayla satılan key almayı düşünüyorum.Daha önce alıpta memnun kaldığınız site var mı ?
Bu siteden 3 kez key aldım ve şu ana kadar bir sorun yaşamadım.

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
346
OEM (Original Equipment Manufacturer) Orijinal Ekipman Üreticisi anlamına gelmektedir. OEM tek bir bilgisayar da kullanılmak üzere tasarlanmış bir dijital lisans türüdür. OEM Lisanslar anakarta gömülüdür, anakarta gömülü olduğundan dolayı bilgisayarınıza format atsanız dahi lisansınız aktif kalır. Herhangi bir problem ile karşılaşılır ise (Örneğin; Anahtar Hatalı/Geçersiz) Microsoft yetkilileri tarafından destek sağlanmaz, sorunun çözümü için üretici ile iletişime geçmelidir.

Retail, perakende anlamına gelmektedir. Retail lisanslar Microsoft hesabına işler ve OEM lisansların tersine birden fazla bilgisayarda kullanılabilir fakat aynı anda kullanım gerçekleştirilemez. Herhangi bir problem ile karşılaşılır ise (Örneğin; Anahtar Hatalı/Geçersiz) OEM’in tersine Microsoft yetkilileri tarafından destek sağlanır.

PurpleWebb

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
446
Ben Gittigidiyor üzerinden almıştım sorun olmadı. Aldığınız key anakartınıza kaydedildiği için sonrasında format atsanız bile gitmiyor tekrardan lisanslamanıza gerek kalmıyor.

furkanbaba55

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
10 larca sistem kurmuşluğum var , lazımbana HOF bilişim üzerinden aldığım keylerde. Ama artık internet satışı yok sanırım. Ben wp üzerinden ulaşıyorum sponsor gibi takılıyor ücretsiz alıyorum . Onun dışında son zamanlarda Lazımbana üzerinden aldığım win10 keyler yaramaz 5 gün sonra geliyor.
Merhaba iletişim numaraları varmı banayeni.com win 10 pro key aldım şuan verme şansı varmı format ekranındayım

gulrimas

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selamlar arkadaşlar. Ben kurduğum pcler için lisans atölyesinden alıyorum. sorunsuz çalışıyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri