windows 10 kurulumdan sonra güncellemeler

Mustafa Ince

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
selamun aleyküm arkadaslar ben free dos bi sistem topladım microsoft un kendi sitesinden windows 10 u indirdim uefi kurulum yaptım kurulum sırasında ethernet kablosu takılıydı güncellemeleri yaptı tekrardan ben aygıt yoneticisinden sürücüleri tek tek kontrol ettim hepsi kurulmustu anakartım asus prıme b350 plus sitesine baktıgımda bios sürümü 4008 vardı onu da güncelledim daha başka CİPSET , VGA , AUDIO , LAN USB , SATA gibi sürücüleride gördüm bunları tek tek indirip kurmam gerekiyormu yoksa windows 10 kurarken ethernet kablosu takılıydı bunlarıda kurmuşmudur cevaplarını bekliyorum teşekkürler.

Enes Değirmenci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
Hayır gerek yok gerekli olanları güncellemissiniz zaten bu kadar ugrasmanizada gerek yok driver booster ile işinizi kolayca halledebilirsiniz

KS

Mustafa Ince

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
driver booster hakkında pek olumlu şeyler soylenmiyor o yuzden kurmadım yinede teşekkürler

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Mustafa Ince' Alıntı:
selamun aleyküm arkadaslar ben free dos bi sistem topladım microsoft un kendi sitesinden windows 10 u indirdim uefi kurulum yaptım kurulum sırasında ethernet kablosu takılıydı güncellemeleri yaptı tekrardan ben aygıt yoneticisinden sürücüleri tek tek kontrol ettim hepsi kurulmustu anakartım asus prıme b350 plus sitesine baktıgımda bios sürümü 4008 vardı onu da güncelledim daha başka CİPSET , VGA , AUDIO , LAN USB , SATA gibi sürücüleride gördüm bunları tek tek indirip kurmam gerekiyormu yoksa windows 10 kurarken ethernet kablosu takılıydı bunlarıda kurmuşmudur cevaplarını bekliyorum teşekkürler.

Ek olarak bi güncellemeye gerek yok güzel bir antivirus kurun yeterli .

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri