Windows 10 nu indirin ortalıkta kalmayın :)

E

expert

Guest
Merhaba arkadaşlar bu yöntemi bir ara windows 10 nu indirdim kendi bilgisayarıma yükleyince şifre istemiyordu başka bir pcye atınca şifre istedi yani şu ki büyük ihtimalle harddiskin mac adresini kayıt ediyor indirirken ve kayıtlı kalıyor sistem içinde yanlız windowsun orjinal veya cracli olup 
windows etkin olması gerek pc de

aşağıda verdiğim linke tıklayın 
burada aracı indir

site ye girince az aşağıda aracı indir yazar onu indir indikten sonra tıkla sözleşmeyi kabul et 

daha sonra yüseltmeyi değil bir sürücü oluştur de çıkan pencerede önerilen seçili olsun ileri de ıso yu seç sana kaydedeceğin yeri istiyor seç ve kaydet o indiriyor daha sonra istediğin gibi kullan

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
15
eline sağlık temiz kurulum için super ancak sanıyorum ki temiz kurulum da da serial isteyecektir. bunun çözümü de ilaçlarda yada bas bas paraları leylaya :) ucuzlasa alınır aslında son gördüğümde 500 lira üzeriydi hatta 700 gibi birşey hatırlıyorum yalan olmasın.

KS
E

expert

Guest
Rurouni' Alıntı:
eline sağlık temiz kurulum için super ancak sanıyorum ki temiz kurulum da da serial isteyecektir. bunun çözümü de ilaçlarda yada bas bas paraları leylaya :) ucuzlasa alınır aslında son gördüğümde 500 lira üzeriydi hatta 700  gibi birşey hatırlıyorum yalan olmasın.

eğer crack veya lisanslı ise o harddiske atınca sorun olmuyor :)

KS
E

expert

Guest
Windows 10 407 tl den 812 tl ye kadar var

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri