Windows 10 Oem key

ozgurefekoca

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
22
Ben bu Key Almayı düsünüyorum ama Dolandırılırmıyım 10tl Bi para değil ama gene kazıklanmak istemiyom yardimci olurmusunuz önerdiğiniz sitelerde varmi?

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Düşük ücret olduğu için ben denerdim şahsen, jetlisanstan aldıktan sonra farkettim PTT deki fiyatı.

semre57

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
46
Hocam kendim lisans satışı yapıyorum, OEM key o fiyata olmaz çünkü maliyeti Retail keye göre çok daha yüksek. Kaldı ki OEM sorun yaratıyor sıkça. 10TL'ye satılan keyi alıp google'da aratırsanız muhtemelen denk gelirsiniz ücretsiz MAK keyleri satılıyor muhtemelen. Size tavsiyem 40-50 TL badında telefon aktivasyonlu retail key almanız olur. Özelden yazarsanız yardımcı olabilirim.

KS

ozgurefekoca

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
22
Hocam kendim lisans satışı yapıyorum, OEM key o fiyata olmaz çünkü maliyeti Retail keye göre çok daha yüksek. Kaldı ki OEM sorun yaratıyor sıkça. 10TL'ye satılan keyi alıp google'da aratırsanız muhtemelen denk gelirsiniz ücretsiz MAK keyleri satılıyor muhtemelen. Size tavsiyem 40-50 TL badında telefon aktivasyonlu retail key almanız olur. Özelden yazarsanız yardımcı olabilirim.
hocam tesekkur ederim bi düsüneyim ben

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
347
KS

ozgurefekoca

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
22

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
sağlam lisans artık kurumsal firma kadar milli oldu bende oradan almanızı öneririm

Kerimhan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
219
saglamlisans windowsun kendi firmasından bile daha iyi key veriyor ben de denedim fena bir site =)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri